חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פלטפורמות ללמידת עמיתים

מפגשים בין עמיתים ועמיתות למקצוע ניהול ההתנדבות והמעורבות החברתית, שמטרתם לקדם את הפיתוח הפרופסיונלי, את הצמיחה האישית שלהם ולבסס את המוטיבציה שלהם להתקדם ולקדם את התפקיד בארגונם. המפגשים מסייעים גם לעצב ולגבש את תפקיד מנהל ההתנדבות והמעורבות בחברה. במפגשים אלו, עוסקים בליבון סוגיות משותפות, ביצירת ידע חדש, בגיבוש עמדות, בהעלאת צרכים מקצועיים, בגיבוש תחומי מומחיות בתפקיד ובשיתוף בידע מעשי. המפגשים תורמים לגיבוש מקצוע ניהול ההתנדבות והמעורבות החברתית- כפרופסיה.

פלטפורמות אלה כוללות מספר שירותים:

- פורום מנהלי ומנהלות התנדבות - פורום מנהלי ומנהלות התנדבות, שם לו למטרה להוביל את הפיתוח המקצועי בקרב מנהלי ומנהלות ההתנדבות בארגונים חברתיים בישראל. הפורום מתמקד בסוגיות מורכבות בניהול התנדבות ומעורבות חברתית, בהעמקת התפיסה הניהולית ובחיזוק קהילה מקצועית לומדת ומתפתחת.

- "קונסוליום" (התייעצות) - הקונסיליום הוא תהליך ייעוצי הניתן לבוגרי בית הספר לניהול התנדבות, כחלק מתהליכי הפיתוח המקצועי שלהם. הוא נושא אופי של סיעור מוחות ומטרתו לאפשר למידה, חשיבה ודיון בהיבטים מאתגרים בעשייתם המקצועית.

- כנסים ואירועי למידה – בית הספר מקדם כנסים ומפגשים מקצועיים המדגימים את התפיסה הבין מגזרית והבין לאומית וכוללים גורמים מגוונים מהארץ ומהעולם. כנסים אלה, מציבים על סדר היום הציבורי סוגיות מקצועיות המוצבות לפתחינו בקידום המעורבות החברתית, מאפשרים חשיפה למחקרים העדכניים ביותר בתחום ומייצרים מרחב למפגש בלתי אמצעי בין חוקרים ואנשי מקצוע מכלל המגזרים.

 


לא נמצאו אירועים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד