חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שירותי פיתוח ידע

פיתוח ידע הוא תהליך, במסגרתו ניתן להשיג ולייצר ידע חדש. אנו פועלים ליצירת ידע על אודות התנדבות וניהולה, שהוא שילוב של תיאוריה, מחקר ופרקטיקה, וכן שילוב בין ידע קיים לידע מתחדש ומתפתח בתוכניות ובארגונים השונים בשדה. במסגרת זו, אנו מציעים מגוון של שירותי פיתוח ידע, שיכולים לסייע לארגונים, משלושת המגזרים, בשני היבטים עיקריים:


• סיוע לארגונים המבקשים ללמוד אודות הנעשה בתחום ההתנדבות בכלל ובתחום עיסוקם הספציפי בפרט. לשם כך אנו מציעים את השירותים הבאים:
 - סקירות ספרות - אנו מבצעים עבור ארגונים סקירות ספרות סקירות המסכמות את הספרות האקדמית הקיימת בתחומי דעת שונים
- סקירות מודלים מישראל ומהעולם - סקירת מגוון המודלים הקיימים בתחום התנדבות או מעורבות מסוים, לטובת למידה, שכפול ובנצ'מרק.
- כלים פרקטיים - מגוון כלים המסייעים לנהל את ההתנדבות והמעורבות החברתית באופן מיטבי.


• סיוע לארגונים המבקשים לתעד, לכתוב ולהמשיג את הידע שהם מייצרים על בסיס קבוע:
- שירותי חילוץ והמשגת ידע - באמצעות ראיונות עומק, קבוצות מיקוד או ימי למידה, אנו מחלצים עבור הארגונים את הידע הסמוי הקיים בקרב אנשי המקצוע בארגון והופכים אותו לידע גלוי, כתוב, שיסייע בשימור הידע הארגוני ובהפצתו לכל בעלי העניין הרלוונטיים.

- כתובת תדריכים ותורות עבודה - תדריכים הנשענים על הידע שהתפתח תוך כדי עשייה ודורשים מהלך מובנה של חילוץ הידע מהעוסקים בתוכנית/מודל. כוללים את הידע והכלים הנדרשים ליישום והוצאה לפועל של תוכניות ומודלים


הצוות שלנו כולל מפתחי ידע בעלי ניסיון רב בכתיבה אקדמית ויישומית, במתודולוגיות חילוץ ידע ובהמשגה וכתיבה של מודלים ייחודיים.  

 
מעוניינ/ת לשמוע עוד פרטים?
 

*
*
השירותים המבוקשים


 
    
   

 

  

 

 
הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד