חיפושדלג על חיפוש
  קהילת רמה לוגו
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  פיתוח קהילת רמ"ה- רשת מנהלי/ות התנדבות

  קהילת רמ"ה (רשת מנהלי התנדבות) הוקמה בספטמבר ,2019 במסגרת הרשת להתנדבות ישראלית". הקהילה מיועדת למנהלי התנדבות בארגונים השונים, המהווים את הכוח המניע של ההתנדבות בישראל. מטרת הקהילה לאפשר למנהלי התנדבות אשר עובדים בשלושת המגזרים (ציבורי, חברתי ועסקי) להתחבר ולהכיר לעמוק את ההיבטים השונים והדומים של כל אחד, להתחבר, להרחיב רשתות מקצועיות, ולפעול יחד לחיזוק התפקיד והמקצוע של מנהל/ת ההתנדבות. הקהילה שואפת להנגיש למנהלים/ות כלים לניהול התנדבות אפקטיבי, תוך דגש על למידת עמיתים ושיתוף מתוך ניסיונם האישי. הקהילה מהווה מקום נעים ונוח להתייעצות הדדית ולפיתוח ידע חדש לניהול ההתנדבות, אשר מתבסס מתוך עשייה משמעותית בשדה. ועדת הקהילה מסייעת לסמן את הצרכים השונים של מנהלי ההתנדבות בארגונים השונים ופועלת לפיתוח מענים שונים, במסגרת פעילות הקהילה.

   

  מה מציעה הקהילה?

   

  • קבוצת פייסבוק סגורה, רמ"ה- רשת מנהלי התנדבות, פלטפורמה ווירטואלית לשיתוף בידע, התייעצות, העלאת סוגיות ודיונים מקצועיים ועוד. לקבוצה יכולים להתקבל מנהלי ורכזי התנדבות בפועל אשר מנהלים את מערך ההתנדבות בארגונים וחברתיים וציבוריים ובאמצעות מענה על שאלון.
  • מפגשי רישות כאחת לחודש שמטרתם להרחיב את הרשתות המקצועיות, ללמוד יחד, להתייעץ ולייצר ידע ומהלכים משותפים.
  • שלישי קהילתי- אחת לשבוע מנהלת הקהילה מגיעה לאחד ממנהלי/ות ההתנדבות, להכרות ולמידה משותפת. תוצרי הפגישה מועלים לקהילה הווירטואלית של רמ"ה.

  הרשמה לניוזלטר
  הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
  שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
  *
  *
  checked
  צור קשר
  עבור לתוכן העמוד