חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טכנולוגיות לקידום התנדבות

הטכנולוגיה הינה אוסף עצום של כלים ופלטפורמות שהפכו להיות חלק מרכזי מחיי היום יום שלנו, היא נגישה ונמצאת בכל מקום. הטכנולוגיה שינתה את פני ההתנדבות, הן מבחינת ציפיות המתנדב – המצפה לזמינות רבה יותר מבעבר, למקצועיות, להנגשת חומרים לכף היד, לסוגי תקשורת מגוונים והן מבחינת מנהל ההתנדבות. היא מאפשרת לו, באמצעות כלים רבים ומגוונים, לשפר ולייעל את תהליכי ניהול ההתנדבות.


אחת הסוגיות שעולות כחסם התנדבות הוא העדר נגישות למידע על התנדבות והעדר פניה אישית להתנדבות, טכנולוגיה מאפשרת לצמצם משמעותית שני חסמים אילו. שימוש בכלים טכנולוגים לניהול התנדבות, הפכו לפיכך להכרחיים עבור מנהלי ההתנדבות בתפקידם כמובילי התנדבות שהנה עדכנית, יעילה ומקצועית.


על מנת שמנהלי ההתנדבות יפיקו את המירב מהטכנולוגיה ויתנהלו עמה באופן אפקטיבי, אנו פועלים במספר מישורים:

 

• חבירה לעמותת טריביו לבניית מערכת ניהול מתנדבים. Tribue הינה מערכת crm לניהול מתנדבים שתאפשר לכל גוף שיחפוץ סביבה סגורה וחינמית ואפליקציה למתנדב המאפשרת תקשורת פשוטה, רציפה ועכשוית עם המתנדבים.


• סיוע ועידוד פלטפורמות מקדמות התנדבות כגון פלטפורמות המעודדות הוקרה והכרה או כאלו המחברות בין מתנדבים להתנדבויות.


• הכשרות שונות ומגוונות לאנשי מקצוע על כלים טכנולוגיים חינמים שיכולים לסייע בניהול מתנדבים. אנו מקיימים מפגשי למידה קצרים מרחוק- המספקים מידע על מגוון של טכנולוגיות שיכולות לסייע לניהול התנדבות, משלבים יחידות תוכן בקורסים של בית הספר לניהול התנדבות אודות טכנולוגיות רלוונטיות וכן מקיימים ימי למידה וקורסים ייעודיים בנושא טכנולוגיות לניהול התנדבות.

אחת הדרכים להנגשת הידע בתחום, היא באמצעות קבוצת וואצאפ ייעודית לקבלת כלים ובה מתפרסם בכל שבוע כלי חדש היכול לסייע למנהלים.

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד