חיפושדלג על חיפוש
  מעורבות חברתית של צעירים
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  מעורבות חברתית של צעירים/ות (18-40)

  נכון לשנת 2016, אוכלוסיית הצעירים בישראל מנתה 2 מיליון צעירים וצעירות בגילאי 18 עד 35, שהיוו 25% מהאוכלוסייה הכללית (המשרד לשוויון חברתי, 2019).
  תחום מעורבות הצעירים/ות, הוקם במועצה הישראלית להתנדבות ופוגש גם מגמה עולמית ומקומית של התפתחות פרופסיה, המתייחסת לאוכלוסיית הצעירים/ות כאוכלוסייה מובחנת.
  תחום זה במועצה, מהווה מקום ייחודי, מקצועי, חדשני ומוביל ברמת ידע, תוכן, ליווי , הכשרה וכלל התשתיות בנוגע למעורבות צעירים בארץ ובעולם. המועצה  תהווה כתובת לכל ארגון ובעל מקצוע הפועל בשדה בתחום מעורבות חברתית של צעירים.

  תכנית להכשרה וליווי של תחום המעורבות החברתית במרכזי צעירים
  תכנית ההכשרה והפיתוח לקידום המעורבות החברתית של צעירים במרכזי הצעירים, יוזמה משותפת של רשות הצעירים וקרן גנדיר, בשיתוף "צעירי ישראל – רשת מרכזי צעירים", מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות. התכנית מופעלת על ידי המועצה הלאומית להתנדבות בישראל ומיועדת לרכזי מעורבות חברתית במרכזי הצעירים.קרא עוד
  הכשרות לארגונים בתחום מעורבות חברתית של צעירים/ות
  כחלק מפעילות המועצה, אנו בפיתוח מתמיד של תכנים חדשניים מהארץ ומהעולם הקשורים לתחום המעורבות החברתית של צעירים/ות. אחד מערוצי הפעולה שלנו הינו העברת הידע, ליווי והכשרה של ארגונים העוסקים במעורבות חברתית של צעירים/ות.קרא עוד
  פיתוח ארגז כלים למעורבות חברתית של צעירים/ות
  במסגרת תהליך השתתפותי עם ארגונים בשדה ובשותפות עם קרן גנדיר והמשרד לשוויון חברתי מפתחת המועצה ארגז כלים למעורבות חברתית של צעירים/ות במטרה לתת ולהנגיש כלים שירחיבו את העשייה וההשפעה של צעירים/ות ברשויות בפרט וכרשת ארצית בכלל.
  בפיתוחקרא עוד
  הרשמה לניוזלטר
  הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
  שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
  *
  *
  checked
  צור קשר
  עבור לתוכן העמוד