חיינו
הגדל

"חיינו", הסניף הישראלי של ארגון "חי-לייפליין" העולמי, הוקם בשנת 1999 ושם לו למטרה לסייע לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. תפיסת העולם של הארגון היא כי הילדים חולי הסרטן הם מכלול המורכב מהילדים, בני המשפחה והסביבה הקרובה. "חיינו" מקיפה בפעילותה את כל התחומים הקשורים למחלת הילד ולהתנהלות בני המשפחה במהלך תקופת האשפוז, השהות בבית והריפוי.

רכזי המשפחה של הארגון פוגשים את המשפחות במחלקות האונקולוגיות בבתי החולים ברחבי הארץ, מרכזים את צורכיהן הפיזיים, הכספיים, הנפשיים והרגשיים, ומשתדלים למלאות את מבוקשם. בנוסף, מקיים הארגון ימי כיף, טיולים, אירועים, נופשונים ועוד כדי לשכך מעט את הכאב של המשפחות.

תחומי פעילות ופרויקטים

  • פעילות בתחום הרפואי: ייעוץ רפואי, הפעלת קבוצות תמיכה בטלפון או במרכזי הייעוץ, חלוקת תקליטור אינטראקטיבי לילדים המספר להם על הטיפולים השונים ועוד.
  • פעילות בתחום התמיכה בילדים: שהיית מתנדב ליד החולה, שיעורי עזר, וידיאופון, עריכת ימי הולדת, טיולים ומחנה נופש בן שבועיים בארה"ב, מסיבות ראש חודש, חלוקת מתנות לחגים ועוד.
  • פעילות בתחום התמיכה בהורים: ייעוץ משפטי, ייעוץ רפואי ונפשי, תמיכה קבוצתית ופרטנית, נופשונים משפחתיים, ימי כיף משפחתיים ועוד.

 ליצירת קשר:

טלפון: 02-5373513

פקס: 02-5373499

דוא"ל: chaiyanu@bezeqint.net

למעבר אל אתר העמותה לחצו כאן.

עבור לתוכן העמוד