עזר מציון
הגדל

ליצירת קשר:
1-800-236-236
03-6144444
פקס: 03-6144445
דואר אלקטרוני:
ezer@ami.org.il
לחצו כאן לאתר העמותה

"עזר מציון", העמותה הגדולה והמובילה בישראל בתחום הסיוע הפארא-רפואי לחולים ולמוגבלים, מגישה סיוע לאלה הסובלים מבעיות תיפקודיות או הנמצאים במצבי משבר, באמצעות מגוון רחב של פרוייקטים ותוכניות התומכים באוכלוסייה מתקשה זו, מאפשרים לה לשמור על כבודה ועצמאותה ומשפרים את איכות חייה.

בעזרת צוות מקצועי וקרוב ל- 10,000 מתנדבים מסורים, מפעילה כיום "עזר מציון" כ- 40 סניפים ומוקדי פעילות הפרושים על פני 25 ערים ברחבי הארץ. השירותים הפארא-רפואיים השונים מוענקים ללמעלה מחצי מיליון אנשים בישראל, ללא כל תמורה, וללא הבדל גזע, דת או מין.

יחס אישי, דאגה כנה וסטנדרטים של מקצוענות, הם המוטו שאותו חרטו מתנדבי  "עזר מציון" על דיגלה של העמותה. למרות ההישגים המרשימים וההכרה הציבורית והממלכתית לא שוקטת "עזר מציון" על השמרים. מתוך השתתפות כנה והיכרות מעמיקה עם מצוקת החולים והמוגבלים ממשיכים מתנדבי  העמותה במלוא המרץ והתנופה באיתור צרכים ובפיתוח שירותי סיוע חדשניים

קו התמיכה לציבור הדתי 'ידידי נפש' שמספרו - 1800-30-30-12. הקו הוקם ביוזמתן של מספר נשים שחשו בחסרונו של מוקד תמיכה המתאים לאורח חייו והשקפת עולמו של הציבור הדתי.  לרשות הפונים עומדות מתנדבות דתיות שעברו הכשרה מתאימה ומשמשות אוזן קשבת בכל נושא אפשרי.

 

עבור לתוכן העמוד