חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
דרושים מתנדבים לסיוע לעולים חדשים
22/01/2008

מרכז התעסוקה 'עליה' (http://www.aliyahjobcenter.org) הינו שרות חדש של הסוכנות היהודית, המתמקד בסיוע לאנשים מרחבי העולם, המצויים בתהליך עליה, להתכונן לשוק התעסוקה הישראלי.

האתר כולל מידע עשיר, המכוון לספק ידע ובטחון ביחס למציאת משרה בישראל עם ההגעה. בנוסף, יש בסיס נתונים פעיל של אלפי משרות מקוונות, אותן יכולים העולים החדשים לסקור ולהגיב אליהן. לבסוף, המרכז ממנה יועץ תעסוקה אישי לכל לקוח ובכך מבטיחים שיקבל שרות ייחודי, לו הוא ראוי.

אחד האלמנטים החשובים ביותר של התכנית הוא התאמה בין עולה חדש לבין תושב ותיק, אשר משמש כמדריך תעסוקה. המרכז עושה כמיטב יכולתו להתאים בין עולה חדש לבין ותיק, בהתבסס על קריטריון משותף, כגון מקצוע, מיקום, שפה...

המרכז מחפש ישראלים, שישמשו כמדריכי תעסוקה מתנדבים לעולים החדשים. מאחר שהעבודה עם האנשים מתחילה לפני הגעתם ארצה, השיחות הראשוניות בין העולים החדשים לבין המדריכים כוללות בדרך כלל אי-מיילים, אך ככל שחולף הזמן, הן יכולות לעבור לשיחות טלפון ומפגשים אישיים, לאחר שהעולה הגיע לישראל.

אם את/ה מעוניין/ת לשמש כמדריך/ה מתנדב/ת, את/ה מוזמן/ת לשלוח אי-מייל לרון מקול ב: ron@aliyahjobcenter.org עם פרטי ההתקשרות שלך, שפות דיבור, מיקום בישראל, מקצוע וכל דבר אחר בעל חשיבות בעיניך. התעניינותך ושיתוף הפעולה מוערכים ביותר במסגרת מרכיב קריטי זה של קליטה מוצלחת של עולים חדשים.

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד