חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
ארגון CoPro לשיווק סרטי תעודה בחו"ל מחפש מתנדבים
9/03/2010
ארגון CoPro לשיווק סרטי תעודה בחו"ל מחפש מתנדבים (הגדל)

קופרו - קרן לשווק סרטי תעודה (ע”ר) הוא ארגון ראשון ויחיד מסוגו בישראל המשמש כערוץ שיווק עצמאי לסרטי תעודה.

קרן CoPro לשיווק סרטי תעודה בחו"ל מחפש מתנדבים  איכותיים , רציניים ובעלי שליטה גבוהה בשפה האנגלית להתמחות בעולם הסרטים התיעודיים הישראלי והבינלאומי.

גם השנה כבכל שנה – יערך השוק הבינלאומי לסרטים תיעודיים.
אנו פונים למתנדבים המעוניינים להשתתף יחד איתנו כצוות וההפקה.

ההתמחות ב- CoPro מספקת תמונת מצב עדכנית של האפשרויות האופרטיביות העומדות בפני היוצר התיעודי לרווחת עולמנו התרבותי בישראל עם הפנים כלפי חוץ.

הפרויקטים אשר מעובדים כעת על ידי CoPro – הם סרטי העתיד שכולם עוד ידברו עליהם.

סרטים רבים ומוכרים הופקו בעזרת פעילותה של העמותה: "שומרי הסף", "הדירה", "שקרים בארון" ורבים נוספים.

קופרו הוא מלכ”ר המקדם את היצירה התיעודית בישראל באמצעות קיום זירות מפגש בין יוצרים ומפיקים ישראליים לבין מנהלי רשתות טלביזיה ומפיקים מכל העולם, תוך יצירת דיאלוג תרבותי ועידוד הפקות משותפות.

במהלך 17 שנות קיומו צבר קרן קופרו מוניטין והישגים כלכליים וחולל מהפכה בהיקף הקו-פרודוקציות הבינלאומיות של סרטי תעודה ישראליים. הוא חולל גם שינוי בתודעה ובעקבות פעילויותיו לא רק נוצרו קו-פרודוקציות רבות, אלא יושמה התובנה שניתן וצריך לגייס תמיכה גם ממקורות לא ישראלים לסרטים. קופרו פועל להעביר למיליוני בתים בעולם את המסר של יוצרי סרטי תעודה ישראליים ופלסטינים ואת זווית הראייה שלהם על מורכבות החברה הישראלית, ואגב כך לספק לצופים נקודות השקפה ותובנות רעננות על החיים בישראל.
בנוסף משמש קרן קופרו מודל לגופים העוסקים בקידום ז’אנרים אחרים בתחום הקולנוע, מלבד סרטי תעודה. למרות שמטרת העמותה היא שיווק הסרט התיעודי הישראלי בחו”ל, פועל יוצא של פעילויות קופרו מקדמות את שיווק הסרט הישראלי בארץ ע”י כך שהכסף הזר המושקע ביצירות ישראליות מאפשר הפקת סרטי תעודה משובחים ואיכותיים המצדיקים הפצה בבתי הקולנוע והקרנה בערוצים הדוקומנטאריים הישראליים ובסופו של דבר מושכים קהל ישראלי גדול.

למעלה מ-390 סרטים הופקו עד כה כקו-פרודוקציות באמצעות התכניות השונות שהארגון מקיים. ומעל ל-62 מיליון ₪ הושקעו בסרטי תעודה ישראלים באמצעות פעילויות קופרו השונות.בשנת 2005 זכה קופרו בפרס יו”ר הכנסת על פעילותו.
את העמותה יזמה ומנהלת אורנה ירמות.
גולת הכותרת של פעילותו השנתית של הקופרו הוא השוק למדיה דוקומנטרית, אשר נערך מיד שנה בתקופת האביב.

רוצים להצטרף?
צרו קשר עם נועה בטלפון: 036850315
או  במייל: info@copro.co.il

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד