מגן שר הרווחה

הענקת מגן שר הרווחה למתנדבים מצטיינים הוא ביטוי של הוקרה והערכה לתרומה של כלל המתנדבים העושים למען נזקקים.

פעילותם הנאצלת של מקבלי מגן השר מייצגת רבבות מתנדבים אחרים, אשר משפרים את איכות החיים של נזקקים בחברה הישראלית. כבר הוכח כי תרומתם של מתנדבים היא בעלת ערך רב גם להעלאת החוסן הלאומי. חוסן זה מקבל משמעות מיוחדת בימים שהמדינה נמצאת בסביבה עויינת ומאיימת.

אתם המתנדבים המצטיינים הנכם כעמוד האש העובר לפני המחנה מדור לדור, כפי ששרה דבורה הנביאה: "בהתנדב עם ברכו את ה'" (שופטים ה')

משרד הרווחה פעל בעבר, פועל ויפעל גם בעתיד, כדי להבטיח את העשייה ההתנדבותית,מתוך אמונה כי במתנדבים גלום כח עצום להושית יד מסייעת ולשמש אוזן קשבת. בימים שהמדינה נמצאת בקשיים כלכליים, אנו נוכחים כי קמים ונרתמים עוד אזרחים בעלי מודעות חברתית ורגישות למחסורו של הזולת ומשמשים מקור גאווה ותיקווה לחברה האזרחית בישראל.

להגשת מועמדות למגן שר הרווחה לשנת תשס"ח 2008 לחצו כאן

מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים למתנדבים מצטיינים תשע"ו - 2016
הענקת המגן מהווה הוקרה והערכה על פועלם של המתנדבים למען החוליות החלשות בחברה, ומאפשרת להעלות על נס את תרומתם של המתנדבים לרווחתם של הנזקקים בחברה. השנה בחרנו להעניק מגן גם לבתי עסק וחברות אשר עובדיהם פועלים בהתנדבות למען הקהילה, כהוקרה על האחריות התאגידית של אותם עסקים ולעידוד עסקים נוספים להצטרף אל מעגל הנתינה החברתי.

טופס המלצה למועמד, בסוף הכתבה.קרא עוד >>
זו השנה העשרים וחמש בה משרדנו גאה להעניק את מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים למתנדבים מצטיינים הפועלים בתחום השירותים המקצועיים של המשרד.

הענקת המגן מהווה הוקרה והערכה ממלכתית על פועלם של המתנדבים למען החוליות החלשות בחברה, ומאפשרת להעלות על נס את תרומתם של המתנדבים לרווחתם של הנזקקים בחברה. השנה לראשונה יוענק הפרס גם לבתי עסק וחברות אשר עובדיהם פועלים בהתנדבות למען הקהילה, כהוקרה על האחריות התאגידית של אותם עסקים ולעידוד עסקים נוספים להצטרף אל מעגל הנתינה החברתי.

קרא עוד >>
מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים למתנדבים מצטיינים הפועלים בתחום השירותים המקצועיים של המשרד יוענק, זו השנה העשרים ושלושה, בטקס ממלכתי ביום ראשון 23 ביוני 2013.

הענקת המגן מהווה הוקרה והערכה ממלכתית על פעלם של המתנדבים למען החוליות החלשות בחברה, וכן להעלות על נס את תרומתם של המתנדבים לרווחתם של הנזקקים בחברה.
קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד