ראשון לציון - מגן שר הרווחה לערים מצטיינות מוענק לעיר

העיר ראשון לציון בראשותו של מר מאיר ניצן, מאופיינת במתנדבים נפלאים רבים בעלי ערכים הנותנים את חותמם על איכות החיים בעיר.

בראשון לציון פועלים למעלה משבעת אלפים מתנדבים מכל שכבות האוכלוסיה, מכל הגילאים ובמגוון פעולות רחב. המתנדבים פועלים בריכוז מחלקת ההתנדבות העירונית באגף הרווחה, וכן בארגוני המתנדבים, העמותות של ועדי השכונות, מנהלות שכונתיות, וועדי עובדים ועוד הרבה אנשים טובים באמצע הדרך.

עוד מתחילת דרכו לפני עשרים ושלוש שנה, ראה מר מאיר ניצן בהתנדבות חשיבות רבת ערך ובתור כך הוא משמש דוגמה אישית כמתנדב מהשורה.הוא מהווה "כוח מניע" למפעל ההתנדבות בעיר ועל פי מדיניותו הוקצו משאבים רבים לקידום ההתנדבות בעיר.

כאן יש לציין גם את תרומתם של העובדים המקצועיים באגף הרווחה ובהם:את גב' נעומי אחימור, מנהלת מחלקת הרווחה, הגב' רחל בטיטו, מנהלת האגף לפעולות חברתיות והגב' מאיה שפירא, מרכזת המתנדבים.מסירותם ומחויבותם לעבודתם תרמו רבות לפיתוח וטיפוח ההתנדבות בעיר.

על המפעל ההתנדבותי של כלל הרבדים באוכלוסיה ומעורבותו של מר מאיר ניצן, ראש העיר נמצאה העיר ראשון לציון ראוייה למגן מיוחד לערים מצטיינות בהתנדבות בתחום הרווחה.

מגן שר הרווחה לערים מצטיינות מוענק למועצה מקומית

עבור לתוכן העמוד