מתנדבים לבית קסלר
הגדל

"בית קסלר", מעון לאנשים בעלי נכויות פיזיות ותפקודיות בקריית חיים, הוקם ע"י איל"ן, כשהרעיון העומד מאחורי הקמת הבית הינו מתן אפשרות לאדם הנכה לצאת לחיים בסביבה תומכת ומאפשרת, תוך שימת דגש על איכות חייו של האדם בכל היבטיה: בינאישית וחברתית, נפשית, אינטלקטואלית, תעסוקתית ובעיקר הרחבת תחומי העצמאות והשליטה של האדם על חייו.

מעון זה מיועד לאנשים בעלי נכויות פיזיות בגילאי 20-40, אשר מעונינים לצאת מהבית וזקוקים למסגרת המספקת סביבה תומכת, הן מבחינת מתן הטיפול הפיזי והן מבחינת יצירת מסגרת תעסוקתית וחברתית המהווה עבור הדיירים במעון קרקע לפיתוח חיים מלאים ומספקים. מעון "בית קסלר" הינו בית לחיים עבור אנשים בעלי נכות פיזית, המעונינים לצאת לדרך חיים עצמאית. תפיסת העולם של הבית היא לאפשר לדייריו איכות חיים ואת מלוא האפשרות לממש את הפוטנציאל הטמון בהם לחיים מלאים ומספקים מכל הבחינות (פיזית, נפשית ורוחנית).

הבית נבנה בסטנדרט גבוה, הן מבחינת תכנון הבניה והן מבחינת הציוד הטכנולוגי הקיים בו,
זאת על מנת לאפשר לדייריו לחיות בסביבה תומכת ומאפשרת עד כמה שניתן ולהפחית ככל
הניתן את המגבלות העומדות בדרך תהליך שיקומם של הדיירים.

מצפים לכם בביתנו הרבה לבבות שרק מחכים שיד חמה תושט לעזרתם מתוך אהבה ונתינה.
לפעילות ההתנדבות יש ערך רב, ולא רק מצד מקבל הסיוע. יתרונות רבים גלומים בעבודת ההתנדבות – החל מתחושות הערכה, שייכות, שותפות, הישגיות וכלה ביצירת קשרים חדשים. לעיתים קרובות גם נפתחת לפני המתנדב הזדמנות לרכישת ידע ומיומנויות חדשות. במהלך התנדבותו המתנדב תורם מכישוריו,  מניסיונו ומיכולתו ובתמורה הוא זוכה לחוויה מיוחדת ועולמו מתמלא בתוכן חדש. המתנדב יזכה לגיבוי מקצועי \ הכשרה, הדרכה ותמיכה באופן שוטף. פעילות התנדבותית דורשת עבודה והשקעה קבועה ומתמדת על מנת שתהיה לה משמעות לשני הצדדים. אך מידת ההתנדבות תלויה בך – ואנו תמיד נברך ונודה על כך. ההתנדבות היא עבודה ללא שכר ומחייבת לא פחות מעבודה בשכר. 

לבית קסלר דרושים מתנדבים בתחומים הבאים:

  • איש\אשת מחשבים להפעלת כיתת מחשבים בשעות הבוקר או אחר הצהרים.
  • מתנדב\ת בתחום היצירה עדיפות לידע מוקדם בקרמיקה ופיסול, לעזרה בשעות הבוקר.
  • מתנדב לליוי חברתי פרטני של גבר צעיר.
  • מתנדבת לליוי חברתי פרטני של אישה צעירה.

לקריאת רשימת כל התפקידים אותם בית קסלר  מציעים למתנדבים לחצו כאן
בלחיצה כאן תוכלו למצוא את ערכת רישום מתנדבים שתעזור לנו לתעל את ניסיונך וכישורך כדי ששעות ההתנדבות הניתנות לבית קסלר תיתנה מענה אופטימלי לצורכי הבית. וליכולתיך.

ליצירת קשר עם בית קסלר:

כתובת: רחוב גורדונייה 9, קרית חיים

טלפון: 04-8492394,

פקס: 04-8492396

ליצירת קשר באמצעות טופס מקוון לחצו כאן

דוא"ל (רכזת מתנדבים): hadara@kassler.org.il

למעבר אל אתר בית קסלר לחצו כאן

עבור לתוכן העמוד