"גילגולון" – פריצת דרך בטיולי טבע לאנשים עם צרכים מיוחדים
הגדל

מפעל הנצחה ע"ש סגן גיל בדיחי

נחל תמר הינו אחד ממסלולי הטיול היפים במדבר יהודה, המסלול עובר בתוך ערוץ הנחל הכולל מפלים קטנים, הדורשים ירידה בחבלים, ומסתיים במפל בגובה 25 מ' הנשפך לים המלח. הקניון האדום הוא לא עוד מרכז קניות כי אם מסלול מדהים בהרי אילת בין סלעים צבעוניים ויעלי חן.

תשאלו את עצמכם מה לכם ולמידע המרתק הזה, הרי ממילא אין באפשרותכם ליהנות ממסלולים שכאלו?! בכן, לא עוד – הגילגולון מביא אתכם אל השטח ,באופן ישיר, לא דרך כתבות ואף לא דרך שמשת הג'יפ הממוזג. שטח ישר לוריד, עם נופי בראשית, עם ארוחות הגורמה בלב המדבר ועם הסיפוק שבסיומו של כל מסלול.

עמותת 'אתגרים' משיקה את פרויקט הגילגולון ע"ש סגן גיל בדיחי לאחר שנת ניסיון מוצלחת ביותר.הגילגולון הינו "רקשה" המאפשרת תנועה בכל תנאי השטח ומאפשר להביא אנשים עם מגבלות קשות אל אותם מסלולים שעד כה היו מחוץ לתחום עבורם.

חוג אתגר של 'אתגרים' יוצא אחת לחודש לשטח ובעזרת הגילגולון וצוות מתנדבים מדהים מאפשר לכם ליהנות ממקומות שלא חלמתם שתוכלו להגיע אליהם: נחל תמר, הקניון האדום, מערות קומראן הם רק חלק קטן המקומות בהם תוכלו לטייל, עם האישה, החבר, הילד וכמובן איתנו.

חוג אתגר פתוח לכולם, המסלולים מותאמים לרמת המגבלה של המשתתפים, כך גם הקצב ואופי הטיול. אין צורך בניסיון מוקדם ולא צריך להיות ספורטאי עילית כדי להצטרף לטיולים.ניתן להצטרף לטיול עם המלווים, בני משפחה או חברים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לעמותת 'אתגרים'. איה נח.  ayan@etgarim.org  

134#03-5613585

054-8131280

עבור לתוכן העמוד