גם ארגנטינה רוצה את סטיבן הוקינג
הגדל

תשדיר הפרסום עם סטיבן הוקינג שגלר נסיס הפיקו לעמותת נגישות ישראל ישודר בארגנטינה. התשדיר הופק בהתנדבות על ידי משרד הפרסום גלר נסיס, והועבר לנגישות ארגנטינה לאחר קבלת אישורו של פרופ' סטיבן הוקינגעמותת נגישות ארגנטינה, פנתה אל משרד הפרסום גלר נסיס וביקשה להשתמש בתשדיר שהם הפיקו בהתנדבות לעמותת נגישות ישראל, בו השתתף פרופ' סטיבן הוקינג. התשדיר משודר בישראל מזה כחודשיים, ומטרת התשדיר הינה להגביר את מודעות הציבור לבעיית הנגישות בישראל, ולשפר את המצב הקיים.

לאחר פנייתם של אנשי נגישות ארגנטינה, גלר נסיס קישרו בינם לבין פרופ' סטיבן הוקינג על מנת לקבל את רשותו. לאחר קבלת האישור מפרופ' הוקינג, העביר משרד הפרסום לנגישות ארגנטינה את התשדיר, והתשדיר ישודר בארגנטינה בקרוב.

לדברי יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל, לקמפיין המודעות ישנה השפעה רבה על הנעשה בישראל, וכבר כעת, כחודשיים לאחר תחילת הקמפיין, אנו מבחינים בשיפור בנושא. בעולם מבינים את חשיבות הגברת המודעות כתחילתו ובבסיסו של שינוי. על אף שבארגנטינה מצב הנגישות גרוע מהמצב בישראל – עמותת נגישות ישראל שמחה לסייע ולחלוק מניסיונה וממקצועיותה בקידום נושא חשוב זה גם במדינות נוספות בעולם". וגנר מציין כי בנוסף לארגנטינה, התשדיר משודר גם בטלוויזיה היהודית בארה"ב, וכי מדובר בפעם הראשונה שקמפיין חברתי שנעשה בישראל, מיוצא למדינות נוספות. יאיר גלר, מנכ"ל פרסום גלר נסיס, אומר: "שמחנו לשמוע שהתשדיר עורר עניין גם בחו"ל. אין ספק כי מדובר בהישג חשוב לעמותת נגישות ישראל ולתחום הפרסום בארץ".

בתשדיר מדבר הוקינג באמצעות המחשב ואומר באנגלית: "בעוד עשרים שנה מהיום, האדם יוכל לחיות על הירח. בעוד 40 שנה, האדם יוכל לחיות במאדים. במאה הבאה, נוכל לחצות את גבולות מערכת השמש ולחפש עולמות חדשים. אבל בינתיים, אנחנו רוצים ללכת לסופרמרקט, לקולנוע ולמסעדה".

עמותת  נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999, על מנת לאפשר את השתלבותם בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ובמקסימום עצמאות של אנשים עם מוגבלות החיים בישראל. יותר מ- 10 אחוז מתושבי ישראל הם אנשים עם מוגבלות, מתוכם כ- 150,000 עם נכויות קשות. חוסר הנגישות בארץ, גורם סבל רב לעשרות אלפי אנשים ומשפחותיהם ומונע מהם יציאה מביתם והשתלבות בחברה.

לפרטים נוספים: הדר רז, דורן תקשורת, 09-7750762, 050-8333138

עבור לתוכן העמוד