נציגי משפחות החטופים יגיעו היום לירושלים למתחם מיוחד שהוקם עבור 3 החטופים
הגדל

יו"ר הסוכנות היהודית וילדי שדרות יעניקו היום יום ד' 08/08/07 בשעה 17:30 גלויות מיוחדות שצוירו במסגרת פרויקט "ילדי שדרות מציירים חופש" לנציגי משפחות החטופים במתחם שהוקם למען החטופים במדרחוב בן יהודה בירושלים.

למעלה מ - 4000 ילדים משדרות ומיישובי עוטף עזה השוהים בימים אלו בקייטנות של הסוכנות היהודית ברחבי הארץ, החליטו להירתם למאבק להשבת שלושת החיילים החטופים אודי גולדווסר, אלדד רגב וגלעד שליט.
במסגרת פרויקט "מציירים חופש", צייר כל ילד גלויה אישית עבור שלושת החטופים בתקווה לשחרורם המהיר ולחזרתם הביתה.

הציורים יוצגו במסגרת אירועי "עולים לירושלים" שמארגנות הסוכנות היהודית ועיריית ירושלים בין התאריכים 06-09/08/07 ברחבי ירושלים לציון 40 שנה לאיחוד העיר.

במסגרת האירועים הוקם מתחם מיוחד במדרחוב בן יהודה בירושלים שיוקדש למען שלושת החטופים. בנוסף לגלויות שציירו הילדים, יוצבו במתחם גם עמדות שבהן יוכל הציבור לכתוב מכתבים עבור החטופים ובני משפחותיהם.
נציגי משפחות החטופים יגיעו היום למתחם המיוחד  בשעה 17:30 על מנת לקבל את אלפי הגלויות מילדי שדרות יחד עם יו"ר הסוכנות , זאב ביילסקי.

"גם באירוע הגדול והשמח שמארגנת הסוכנות היהודית לרגל 40 שנות איחוד העיר ירושלים, אנו לא שוכחים את החיילים שעוד לא חזרו הביתה" אומר זאב בילסקי- יו"ר הסוכנות היהודית.  "אנו עושים ונמשיך לעשות בארץ ובחו"ל למען השבתם הביתה של החיילים"

מיקי גולדווסר ( אימו של החייל החטוף אודי גולדווסר ) – "מחמם לנו את הלב לראות פרויקטים מסוג זה שמזכירים לכולם כי עברה למעלה משנה שהבנים עדיין לא בבית. אני מעריכה את העובדה שעל אף הימים הקשים העוברים על ילדי שדרות, הם בחרו להירתם למען המאבק שלנו להחזיר את הבנים הביתה  "

עבור לתוכן העמוד