יום ההוקרה הבינלאומי למנהלי ההתנדבות - 1 בנובמבר 2007
הגדל

נדב, המרכז הישראלי להכשרה וניהול התנדבות נוער וצעירים, יציין בישראל את יום ההוקרה הבינלאומי למנהלי התנדבות ב-1 בנובמבר 2007.

ברחבי העולם חוגגים את יום ההוקרה למנהלי מתנדבים      (International Volunteer Manager Appreciation Day או בקיצור - IVMA Day) מאז 1999 במדינות אירלנד, אנגליה, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, ארצות הברית, מאלי, דרום אפריקה וטוגו. נדב מצטרף לרשימת הארגונים שיציינו את יום ההוקרה ברחבי העולם בפעילויות שונות ומגוונות. פרטים נוספים על הפעילויות המתוכננות ליום ההוקרה בישראל יפורסמו בהמשך.  

יוזם הרעיון והעומד בראש וועדת ההיגוי של יום ההוקרה, אנדי פרייר, מוסר שהרעיון לחגוג את יום מנהלי ההתנדבות בנפרד מיום המתנדב, הגיע מתוך הבנה שמאחורי מאות אלפי המתנדבים בתחומים השונים ברחבי העולם עומד צבא לא קטן של מנהלים ורכזים, אשר בעצם מאפשר למתנדבים לבצע את הפעילויות החשובות כל כך. מנהלי ורכזי ההתנדבות עוסקים בניהול הפרויקטים בארגונים, בעמותות וברשויות, ואחראים על גיוס ומיון המתנדבים, הכשרתם והדרכתם, תוך ייזום פעולות שימור ותגמול למתנדבים ובתיאום כללי ושוטף של כל המערכת.

בנדב, המרכז הישראלי להכשרה וניהול התנדבות נוער וצעירים, למדו השנה עשרות רכזי ומנהלי התנדבות מגוון של מיומנויות וכלים ניהוליים ליישום בעבודה השוטפת בשטח.

 

 

עבור לתוכן העמוד