השקת תחרות ביה"ס הנאה באשדוד
הגדל

השקת תחרות ביה"ס הנאה לשנת תשס"ח הוכרזה בטקס חגיגי שהתקיים במרכז מונארט  ב- 03/01/2008.
התחרות מתקיימת מזה שמונה שנים  ע"י פעילי ישראל יפה בהתנדבות. השנה הסתמן גידול של 43% במספר המשתתפים בתחרות. חנה שובל, יו"ר התחרות ומנהלת ישראל יפה באשדוד, ציינה כי הגידול נובע מהצטרפות בתי ספר בהם הוחלף הניהול. מנהלים אשר קיבלו ניהול של בתי ספר חדשים הצטרפו לתחרות. אילנית אלחלו צרפה את ביה"ס מגינים, מיכל שוהם צרפה את ביה"ס אמירים, אשרה לרר צרפה את ביה"ס צפרירים , רינה גל צרפה את בית ספר ארזים.
את התחרות ניהלה רות פורמן בסיוע צמוד של היו"רים של התחרות: תמר גולדברד, שוש בן הרוש, יצחק שוחט, מיכה בן הרוש.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר וסגניו ולווה בקונצרט של תזמורת הנוער המוזיקלי יהודי ערבי. המנהל המוזיקלי של התזמורת והמנצח הינו מוסיקאי מחונן, יליד נצרת, ויסאם ג'ובראן. הקונצרט הונחה ע"י ד"ר מאיר ויזל, מנכ"ל נוער מוזיקלי בישראל ומייסד התזמורת.
במהלך הטקס הוכרזו הזוכים במקומות הראשונים בתחרות לשנת תשס"ז. פורום תעשייה יפה העניק את הפרסים.
לבית ספר אילנות הוענק פרס ראשון, לאולפנא הוענק פרס שני ולבית ספר שז"ר הוענק פרס שלישי.
השנה הוענק לראשונה פרס מיוחד המוקיר ומעריך  פעילות מוסד חינוכי בקרב הקהילה.
בסיור שנערך במוסדות החינוך ע"י צוותים של ישראל יפה נחשפה יריעה רחבה של פעילויות מבורכות בקרב בתי הספר בתחום איכות הסביבה, מיחזור, גינון, מבצעי נקיון וחניכה של תלמידים הזקוקים לסיוע בלימודים.

גם השנה התנדבה חברת דנציגר להעניק אלפי שתילים של פרחים פורחים לבתי הספר  המשתתפים בתחרות. מבצעי השתילה יתקיימו לקראת טו בשבט.
תחרות ביה"ס הנאה מתקיימת זו השנה השמינית ביוזמה ובביצוע של המועצה לישראל יפה באשדוד בהתנדבות ע"י פעילים. איגוד ערים לאיכות הסביבה והחברה העירונית לתרבות ופנאי הצטרפו השנה כשותפים בפרויקט.
מטרת התחרות היא להעלות למודעות התלמידים, המורים וסגל העובדים במוסדות החינוך נושאים כמו: שיפור חזות המוסד, ניקיונו, טיפוחו, הטמעת ערכי איכות החיים ואיכות הסביבה.
השנה התחרות עמדה בסימן התנדבות- פעילות ועשייה בקרב הקהילה.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד