"דגל אורות התקווה"
הגדל

לקראת יום העצמאות ה-60, מקיימת עמותת עלם זו השנה החמישית ברציפות, את פרויקט ההתנדבות "דגל אורות התקווה" למען בני נוער בסיכון בישראל. גם השנה, ממוקם הדגל על חזית הבניין המרובע של מרכז עזריאלי ויודלק באמצעות נדיבות הציבור הרחב החל מה-16 באפריל ועד ל-8 במאי, מוצאי יום העצמאות.

"דגל אורות התקווה" של עמותת עלם הינו דגל ישראל עצום, המורכב מ-600,000 נורות אשר יודלקו בעזרת תרומות כלל הציבור בישראל. את הפרויקט מובילה הגב' נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם והמטרה היא לגייס משאבים רבים במהלך המבצע על מנת לאפשר לעמותת עלם להמשיך ולקיים את הפעילות המקצועית וההתנדבותית הרחבה למען בני נוער בסיכון בארץ.

כ-800,000 בני נוער חיים כיום בישראל, כרבע מהם מצויים במצבי סיכון ומצוקה שונים. עמותת עלם מסייעת לבני נוער אלה, מזה 25 שנה, מתוך אמונה כי בני הנוער הם העתיד והמשאב החשוב של מדינת ישראל. העמותה מפעילה מגוון פרויקטים ותוכניות המספקים מענה למצוקות השונות המאפיינות את מציאות החיים של המתבגרים בישראל. כל זאת בעזרת אנשי מקצוע מיומנים, ו - 1,500 מתנדבים.

כולם מוזמנים להתנדב ולהצטרף גם השנה, למאמץ הלאומי המשותף להדלקת נורות הדגל כתרומה לעמותת עלם. יחד, נוכל להציל אלפי בני נוער בסיכון, להאיר להם את הדרך, ולהעניק להם סיכוי לחיים טובים יותר.

להדלקת נורה בדגל האורות ותרומת 10 ₪ שלחו SMS עם הספרה 10 ל-9960 או הכנסו לאתר www.hadegel.com

הפרויקט מתאפשר באדיבותם של מרכז עזריאלי, חברת פרטנר, הקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין.

עוד נרתמו לפרויקט גיל טייכמן, משרד הפרסום גיתם BBDO- ומשרד יחסי הציבור גיתם פורטר-נובלי מלווים את הפרויקט בהתנדבות.

חב' דואר ישראל, חברת רבוע כחול ישראל בע"מ וסניפי רשתות "מגה", "מגה בעיר", ו"שפע שוק, קבוצת גולף אנד קו בע"מ איש העסקים, חיים סבן ועוד עשרות חברות וגופים נוספים.


תודה על תרומתכם!

עבור לתוכן העמוד