סיוע בהתנדבות לילדים עם צריכים מיוחדים

בימים אלו הסתיימה הפקתה של החוברת המכילה כ- 100 מוצרים שונים המתאימים לשימושם של ילדים עם צרכים מיוחדים. כל המוצרים המוצגים בחוברת נבדקו על ידי אנשי המקצוע של מילבת  ובעזרת המידע המצוי בחוברת אודות כל אחד מהמוצרים, הם יכולים להתאים גם לשימושם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים ולאפשר להם ליהנות, ללמוד וליצור ככל הילדים.ילדים יוכלו לרכוש צעצוע, ומתנדבי מילבת, יתאימו אותו ככל האפשר לצרכים ולמגבלות הספציפיות של אותו הילד. 

החוברת מהווה נדבך נוסף בפעילות הענפה שמשקיעה קבוצת פישמן בפיתוח תחום האחריות החברתית-סביבתית של הקבוצה עם דגש מיוחד על שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה הישראלית. במקביל להשקת החוברת עובדי Toys R us תודרכו על ידי אנשי מילבת לשם הבנת הצרכים המיוחדים של הילדים בכדי שיוכלו להעניק להורים את ההסברים המקצועיים ביותר לגבי השימוש במוצרים ובחוברת.

החוברת תחולק חינם בכל סניפי Toys R us ובעמותות והארגונים המסייעים לילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם. בנוסף, אנשי מילבת יקיימו סדרת מפגשים בסניפי הרשת עם הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

“המודעות בציבור לצרכי האנשים עם מוגבלויות נמוכה.  אומר נחמן פלוטניצקי, מנכ"ל מילבת. " היוזמה של TOYS R US להוציא חוברת המציעה משחקים לילדים עם צרכים מיוחדים מבורכת, ומהווה נדבך חשוב בדרך לשינוי עמדות בחברה הישראלית. צוות מילבת העוסק בכל ימות השנה בפיתוח, בהתאמה, ובהנגשה של מוצרים וטכנולוגיות לבעלי צרכים מיוחדים, נענה לאתגר שהציב בפניו TOYS  R US  והחוברת החשובה  שיצאה מעידה על כך "הוא מוסיף.  

אייל כרמי, מנכ"ל רשת Toys R us מציין "כחלק מהמחויבות של הרשת להעניק לכל ילד את האפשרות להעשיר את עולמו ואת חוויותיו חשנו חובה להכין ולהפיץ חוברת מוצרים המציגה את מגוון הצעצועים והמשחקים המתאימים לילדים עם צרכים מיוחדים. הצעצועים נבחרו בקפידה על ידי מומחים של מילבת שניתחו את ערכו החינוכי, הלימודי וההתפתחותי של כל צעצוע ומשחק".

לפרטים נוספים: שיא בכר, דוברת, 054-4430214

עבור לתוכן העמוד