התנדבות מלב אל נפש
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים? עמותת סהר מחפשת אתכם!
הגדל

סהר הוקמה על-ידי קבוצת אנשים הקשורים לרשת האינטרנט באופנים שונים. הקבוצה כללה אנשי מקצוע בתחום מדעי הנפש, המשפט, החינוך והטכנולוגיה המקוונת, אשר לכולם רצון עז לסייע לאנשים במצוקה בעזרת האפשרויות של האינטרנט. כל פעילותה של העמותה מבוססת על התנדבות ותרומות כספיות ושוות-כסף.

סהר שמה לה למטרה להציע שירות אינטרנטי ישראלי וחינמי אשר יאפשר הצלה ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה , אנשים על-סף התאבדות, לאנשים השוקלים או מהרהרים בהתאבדות, לאנשים המכירים אחרים שבסיכון התאבדות לבני משפחותיהם של אנשים שהתאבדו או שניסו להתאבד.

בשימוש באמצעי תקשורת אינטרנטיים שונים, מציע השירות קשר מיידי לפונים אליו, אלמוניים או מזוהים בשמם. על-ידי סייעים המוכנים להקשיב ולנסות ולעזור להם. כל הסייעים הם מתנדבים שקיבלו הכשרה לתפקידם הנוכחי על-ידי בעלי-מקצוע בתחומים רלוונטיים, בעלי התמצאות טובה בשימוש בתקשורת האינטרנטית, ומעל הכל - הם אוהבי אדם ובעלי לב רחב. הסייעים פועלים באורח שוטף תחת הדרכה ותמיכה מקצועית. בראש עמותת סהר עומדת הנהלה מקצועית האחראית על תפעולו התקין של השירות ומנחה את פעולותיו.

 


מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

אם את/ה מתאפיינ/ת באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף את/ה חיית אינטרנט-

אם את/ה רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת , להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים –

אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים.

פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר: http://www.sahar.org.il

עבור לתוכן העמוד