מופע מיוחד ליום זכויות האדם
הגדל

הזווית השלישית, דצמבר, 2008

המופע של תיאטרון פלייבק, מבוסס על סיפורי חיים מקהל. סיפורים, על חופש וחירות, לצד סיפורים על עוולות ושלילת זכויות האדם. המופע נערך ב- 11.12.08 בתיאטרון הסמטה ביפו.

בתאריך 10-11.12 ציינו ברחבי העולם את יום זכויות האדם הבינלאומי. בישראל צוות תיאטרון 'משחק מהחיים' הופיעו במופע מיוחד המבוסס על סיפורי חיים בנושא. הקהל הוזמן לספר את הסיפור וצוות תיאטרון משחק מהחיים הציג את הסיפור על הבמה.

אביבה אפל, מנהלת התיאטרון ונשיאת פלייבק העולמי: "לכבוד יום זכויות האדם הבינלאומי, "תיאטרון פלייבק משחק מהחיים" הקדיש מופע מיוחד של סיפורים הקשורים לנושא – סיפורים מטרידים ומרגשים בעוצמתם. בשנים עברו הצגנו סיפורים שעלו מהקהל, אנשים שסיפרו סיפור אישי או אירוע שהיו עדים לו. ביניהם בחור בדואי שסיפר על דחפורים שהרסו לו את הבית, עובדת זרה שהתלבטה אם לתבוע את מעסיקיה ולהסתכן בגירוש מהארץ, אסיר לשעבר שסיפר על הלידה מחדש אחרי הכלא ועוד. המופע של פלייבק- משחק מהחיים מאפשר להתבונן בסיפורים מנקודת מבט אנושית ומאירת עיניים. על הבמה ניתן לבטא את העוול ולעיתים גם לראות סוף אחר. הצגת הסיפור על הבמה מעוררת מודעות, מחזקת ומעודדת שינוי של המציאות. ואנו מקווים שרבים יבואו להיות שותפים למפגש תיאטרלי מיוחד" 
כתובת האתר   www.playback1.co.il


 

עבור לתוכן העמוד