דימונה מתנדבת 2009
הגדל

מור וגל בנות 16 מדימונה,משתתפות בפרויקט מנהיגות שנקרא "קו הזינוק". פרויקט זה,מצריך בשנה השנייה בניית מיזם לטובת הקהילה.

לאחר שהתנדבו במועדונית באור עקיבא החלטו לערוך פרויקט התנדבות בדימונה.
הן ערכו סקר בעיר שהוכיח - הנוער רוצה להתנדב אך אין לו זמן לכך ולכן הוא כמעט ואינו עושה זאת לכן, בעקבות המצב נערך בדימונה שבוע התנדבות.בתאריכים 1-5/3/09 למינוף הפרויקט נעבור בבתי סר ונציג מצגת לעידוד ההתנדבות וכדומה.

השבוע מחולק לשלושה חלקים מרכזיים:בחלק הראשון שכבה ט' בכל בתי הספר בעיר תתנדב בשעות הבוקר,בחלק השני שכבות י'-י"ב יתנדבו אחר הצהריים במקומות שלא יכולים לקבל קבוצות גדולות והחלק האחרון הוא תנועות הנוער שיאמצו שכונות ולאורך השבוע ישפצו,יצבעו וינקו אותם.

בערב הראשון של השבוע יערך מופע פתיחה ע"מ להציג את הפרויקט.באמצע השבוע יערך הפנינג לילדים שבו יוצבו ביתנים ומתנפחים וכל הכנסותיו יהיו למטרות צדקה,בנוסף לכך יערך ערב סיום שיסגור את כל השבוע ותכניו ובו תיערך הופעה של אמן.

ברצוננו להשיג בסיום פרויקט זה כמה מטרות נעלות: העלאת המודעות בקרב הנוער להתנדבות,כינון שבוע ההתנדבות כמסורת שנתית,הטמעת ערכים של נתינה ותרומה ובעיקר הפיכת ההתנדבות לחווייתית ומשמעותית ע"מ ליצור היענות של הנוער להתנדבות.

 "דימונה מתנדבת" זהו פרויקט שבא להגביר את המודעות להתנדבות ולהפוך את בני הנוער לרגישים יותר לחברה בה הם חיים. באמצעות שבוע זה התלמידים יחשפו למקומות התנדבות ואנו מקוות שזה יגביר להם את הרצון לעזור לתמוך ולהיות משמעותיים בסביבתם.

אנו מאמינות כי ברגע שהם יכנסו לתוך החוויה המספקת הזאת הם יהפכו אותה לדרך חיים.

לתמיכה ולפרטים נוספים:

נייד: גל אינוז-0523395151

       מור הרוש-0504006461

אי-מייל-dmitnadev@gmail.com

עבור לתוכן העמוד