אירוע 30 שנה לבית איזי שפירא
הגדל

צמרת המשק והכלכלה, שרים, חברי כנסת, שגרירים, מתנדבים, ארגוני הנכים בישראל, הגיעו ביום א' ה- 18/10 לחגיגות 30 שנה לבית איזי שפירא, בבית האופרה הישראלית.
החסות לערב ניתנה  על ידי בנק הפועלים, פלאפון, תשלובת ישראכרט, תנופה אפיקי תקשורת, טמפו, מגי ותולי – קיטרינג.
במרכז האירוע עמדה להקת My Dream - China הסינית שהופיע בטקס נעילת האולימפידה בביג'ין,  המונה 55 אמנים, כולם אנשים עם מוגבלויות פיזיות, עיוורים, חרשים אילמים וקטועי גפיים.

בין האורחים: צבי וג'וזפין זיו, עירית רפופורט (אשת עסקים ביתו של ברוס רפופורט), עו"ד דני סרור (העו"ד של א. במשפט קצב), ציון  קינן מנכ"ל בנק הפועלים, חיים קרופסקי ואירית איזקסון מקבוצת ישרכארט, גיל שרון מנכ"ל פלאפון, חמי פרס, בוריס קרסני פוליסי, עירית ומוישיק תאומים, יצחק הרצוג שר הרווחה ורעייתו מיכל,

נאוה ברק, מיקי אבנר ס.נשיא קבוצת שטראוס, רוני ואורה נפתלי (מי עדן) טננבאום אליוט ודבי (יהלומנים) צבי ומיכל נטע – פלאן (מכשירי תנועהוקרן בוקסן באום-נטע) גיא ברעם, ניר ברונשטיין מנכ"ל פועלים שוקי הון, רפי ודודי מאור (ECI ) מאיר והדסה שני (מנכל"ית להקת בת שבע) קרן וזאב בילסקי, אורי סלונים,  נילי ויהודי ליפמן (לשעבר מנכל גלידות נסטלה) אריק בן זינו מנכ"ל גאפ ישראל, עמוס נדאי שגריר ישראל בסין, הזמרת רוני סופר סטאר וזוכה .

בקבלת הפנים הצהיר ציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים, על המשך המורשת המבורכת של הבנק לתמיכה בבית איזי שפירא כארגון מוביל בתחום הנכויות בארץ.

במעמד המברכים, ציין מנכ"ל פלאפון גיל שרון את מחויבות החברה לתמיכה בבעלי צרכים מיוחדים – החל מתרומה ישירה לקהילה ועד העסקת בעלי צרכים מיוחדים במערך השירותים של החברה.

יצחק (בוז'י) הרצוג שר הרווחה, אשר ברך, ציין את העיתוי הסמלי לאירוע,  כאשר באותו הערב ממש, עבר גם התיקון לחוק לרום הקובע תמריצים לטובת העסקת נכים.

האירוע היווה הצהרה בדבר זכותם של אנשים עם מוגבלויות לחיי שוויון הזדמנויות ואמירה ברורה על הצורך של כולנו לראות את האדם שמעבר למוגבלות, לשים דגש על ה- Ability במקום ה- Disability בדרך לכינונה של חברה סובלנית המכבדת את כל אזרחיה.

באדיבות מערכת הזווית השלישית
 

עבור לתוכן העמוד