שנה שביעית לקמפיין "דגל אורות התקווה" של עלם
הגדל

מגדלי עזריאלי יוארו החל מה- 25 למרץ. השנה לראשונה ניתן לשלוח הודעת MMS – הודעה עם תמונה אשר תוכנס לדגל. שווי כל SMS הוא תרומה של 10 ₪  ובדגל יש 600,000 נורות.
 
להדלקת נורות באמצעות SMS עם המספר 10 למספר 3553. או באמצעות אתר הקמפיין. הפרוייקט בתמיכת הקרן לידידות בראשות הרב אקשטיין, בנק הפועלים, סלקט  ומרכז עזריאלי.

באדיבות "זוית3"

דגל אורות התקווה לשנת 2010

לקראת יום העצמאות ה-62 מקיימת עמותת עלם, זו השנה השביעית ברציפות, את פרויקט "דגל אורות התקווה" למען בני הנוער בסיכון. "דגל אורות התקווה" של עלם לשנת 2010 הינו דגל ישראל הגדול בעולם וימוקם השנה על חזית הבניין המשולש של מגדלי עזריאלי בתל אביב. הדגל יואר בהדרגה לקראת יום העצמאות ה-62 של מדינת ישראל.

"דגל אורות התקווה" מורכב מ- 600,000 נורות אשר תודלקנה באמצעות תרומות הציבור הרחב. תרומות הציבור מתקבלות גם דרך אתר האינטרנט שלנו וזאת על ידי תרומה באתר דרך כרטיס אשראי, שליחת הודעות SMS , והודעות MMS (תמונות). כל תרומה מדליקה נורה של תקווה.

כיום, כשתופעות של אלימות, ניצול מיני, שוטטות, הימורים, ושימוש בסמים ובאלכוהול הולכות ומתרבות בקרב בני הנוער, אנו בעמותה מסייעים להם לילות כימים להתמודד ולהיחלץ ממשברים ומצבים קשים ומדליקים אור בחייהם של רבים מהם בתקווה לאפשר להם חיים טובים יותר. במשך 27 שנות קיומה, מפעילה עלם פרויקטים חדשניים בכל רחבי הארץ ומסייעת לעשרות אלפי ילדים ובני נוער בישראל מידי שנה.

אפילו למנורה יש בית!
דגל אורות התקווה הינו הביטוי להתגייסות הציבור הרחב למען בני הנוער בסיכון בישראל. הילדים ובני הנוער בישראל הם המשאב החשוב ביותר שלנו. הצטרפו אלינו למאמץ הלאומי להובלת שינוי חברתי אמיתי, והדליקו איתנו את נורות הדגל כתרומה לעמותת עלם. יחד, נוכל להציל אלפי בני נוער בסיכון, להאיר להם את הדרך, ולהעניק להם סיכוי לחיים טובים יותר.

לאתר הקמפיין: http://elem.il.msn.com/

 

עבור לתוכן העמוד