הפעלת נוער מתנדב במהלך חופשת הקיץ- עידוד התנדבות נוער
הגדל

 


 

לכבוד:   מנהלי העמותות והארגונים

         הנדון: הפעלת נוער מתנדב במהלך חופשת הקיץ- עידוד התנדבות נוער

 

שלום רב,

 

המרכז החינוכי להתנדבות של 'לאורו נלך' (ע.ר ) החל את פעילותו בשנת 2003 מתוך מטרה להביא להשתלבותם של בני נוער ובוגרי תיכון במגוון מסגרות התנדבותיות.

העמותה פועלת לפיתוח ערכי ההתנדבות והמנהיגות בקרב בני הנוער בישראל במטרה לגשר על פערים בחברה הישראלית, לחזק תחושות של שליחות ונתינה ולעודד ביצוע פעולות התנדבות איכותיות. הארגון, אשר החל פעילותו עם כארבעים מתנדבים בלבד, מונה כיום למעלה מ-1,000מתנדבים ביותר ממיליון שעות התנדבות אשר מושיטים יד חמה ומחבקת לאנשים הזקוקים לה ותרמו עד כה מאות-אלפי שעות התנדבות ברחבי הארץ.

אנו מחברים בין מוסדות חינוך ובני הנוער הלומדים בהם לבין אוכלוסיות חלשות הזקוקות לסיוע, טיפוח ויד תומכת. אנו מסייעים לנערים לגלות את יכולתם לתת ואת צימאונם לעשייה, מתוך הכרה כי נוער העסוק בנתינה משמעותית יגלה גם בעתיד אכפתיות ומעורבות בנעשה בחברה הישראלית - וייקח חלק מהותי בעיצוב דמותה וזהותה.

במהלך חופשת הקיץ מפעיל ארגון לאורו נלך "מוקד קיץ להתנדבות".מוקד ההתנדבות הארצי פועל במהלך חופשות הקיץ ומספק חלופה חינוכית לבני הנוער לצד בילויי הקיץ.

מטרת המוקד היא להוות כתובת ידועה לכל המעוניין להתנדב וכן למי שזקוק למתנדבים (ארגונים, מוסדות ויחידים) ולספק מענה בזמן אמת לכל פונה.

 
ברצוננו לפנות אליכם מנהלים יקרים
ויו"ר ארגונים לבדוק יכולת של קליטת מתנדבים על בסיס קבוע או חד פעמי במהלך חופשת הקיץ שיהוו כוח עזר לפעילות התנדבותית,וכן נשמח לכל שיתוף פעולה שיעזור להפעיל את בני הנוער במהלך חופשת הקיץ.

אשמח לעמוד בקשר בכל פניה ובקשה יניב לחמני-052-4700930

אנו רואים בקידום התנדבות נוער, חנוך להתנדבות ונתינה כדרך חיים.

                                          בברכה   ובהערכה   רבה,

 

 הרב בני וורצמן                                                                 עו"ד יורם סגי זקס

מנכ"ל לאורו נלך- מרכז חינוכי להתנדבות            יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל

 

 

           'לאורו נלך'  - מרכז חינוכי להתנדבות . דרך חיל האוויר 60, ירושלים.מען למכתבים: ת.ד 44168 ירושלים.

טל: 02-5854627. פקס: 5853717. דוא"ל: office@leoro.net       www.leoro.net

 

עבור לתוכן העמוד