מגן הנגיד לסובלנות הוענק לשמעון גונן, מועדון רוטרי רמלה
הגדל

מגן הנגיד לסובלנות לשנת 2012

הוענק לשמעון גונן, מועדון רוטרי רמלה

 

בטקס רב משתתפים במסגרת אירועי "חג החגים" באולם בית הגפן בחיפה, העניק רוטרי ישראל את "מגן הסובלנות" לשמעון גונן "האזרח שאיכפת לו".

 

קבוצה גדולה של חברי מועדון רוטרי רמלה הצטרפה למאות חברי רוטרי שהתקבצו ב"בית גפן" בחיפה, לטקס מיוחד של הענקת מגן הסובלנות בחסות רוטרי ישראל לרוטריונים ואישים שהצטיינו בנושא הסובלנות וההבנה הבינעדתית בשנת 2012.  האירוע החגיגי התקיים במסגרת אירועי "חג החגים", המתקיים בכל שנה בעיר חיפה, במטרה לקדם ולטפח את הסובלנות, הסבלנות והכבוד ההדדי.

ועדה לבחירת מקבלי המגנים, החליטה להעניק את המגן לשמעון גונן, כאות הוקרה על "פעילות לדוגמא להעמקת ההבנה הבינעדתית בעיר רמלה, על תרומה משמעותית להעצמת הסבלנות והסובלנות בין חלקי האוכלוסייה, וותיקים, עולים חדשים, יהודים וערבים, על הקמת, יצירת וגיבוש פורום מנהיגי ציבור לקירוב לבבות ועל הטמעת ערך ההתנדבות בקרב האזרחים, יהודים וערבים כאחד."

את ההמלצה להענקת המגן ריכז, בשם חברי מועדון רוטרי רמלה, נשיא המועדון, שאול כהן, בה נכתב בין היתר: "גונן משמש דוגמא ומופת להעמקת ההבנה הבינעדתית, להעצמת הסבלנות והסובלנות ופועל רבות למען הדו-קיום בין האוכלוסיות של עולים, וותיקים, חלשים וחזקים, יהודים וערבים".

אל הממליצים הצטרפו גם  העמותה הנוצרית האורתודוכסית ,מנכ"ל העירייה ,מר עופר תודר

  וחבר מועצת עיריית רמלה, מר פאיז מנסור, ממובילי צוות המנהיגות הערבית המתנדבת ברמלה, אשר הוקמה לאחרונה בסיועו ובליוויו של שמעון גונן. בהמלצתו, ציין מר פאיז: "בדיונים בוועדות השונות, מקפיד מר גונן להשתתף באופן קבוע. שמעון מעלה את הצרכים של האוכלוסיות השונות בעיר, מציע פתרונות, ומקפיד להזכיר במיוחד את הצרכים של האוכלוסיות המוחלשות, מתוך אמונה מוצקה שתכליתה – אם יהיה טוב לתושבי האלה, יהיה טוב לכל תושבי העיר. מר גונן חבר ב"פורום המנהיגים הקהילתיים הרב-תרבותי שפועל למען הסובלנות והסבלנות בין העדות השונות. מר גונן חבר חשוב בפורום זה".

 

                                                                   

 

 

עבור לתוכן העמוד