מצדיעים ומוקירים את מערך ההתנדבות ברמלה
הגדל

רמלה עיר מתנדבת

מצדיעים ומוקירים את מערך ההתנדבות ברמלה

עיריית רמלה קיימה ערב הוקרה והצדעה למערך ההתנדבות בעיר במעמד ראש העירייה מר יואל לביא # למעלה מ- 500 מתנדבים, שותפים ותורמים פקדו את האירוע והוכיחו עשייה התנדבותית ענפה ומבורכת # ראש העירייה- מר יואל לביא: "המרקם האנושי המיוחד בעיר רמלה בא לידי ביטוי במערך ההתנדבות הפעיל בה, תודה על פעילותכם החשובה".

 

יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת בצוות עבודה קהילתית במחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה, קיימה ערב הוקרה והצדעה למתנדבי העיר רמלה.

למעלה מ- 500 מתנדבים, אנשי ציבור, שותפים ותורמים השתתפו באירוע אשר התקיים בקאנטרי העירוני.

ראש העירייה, מר יואל לביא: "העיר רמלה הינה עיר מורכבת ומיוחדת, הפעילות החשובה שלכם מוכיחה את נתינתכם המיוחדת ואת המרקם האנושי הייחודי הקיים ברמלה ".

את האירוע פתחה הילה ירושלמי- רכזת התנדבות עירונית: בסקירת פעילות בתחום ההתנדבות לאורך השנה "ההתנדבות ברמלה אינה סיסמא כי אם דרך חיים- שנה חדשה לפנינו, יעדים חדשים, פסגות חדשות מאחלת לכולנו שנה של התחדשות, משמעות והתנדבות" .

יו"ר עו"ד יורם סגי זקס- יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בירך את הנהלת העירייה על התמיכה במערך ההתנדבות המפואר בעיר ואת המתנדבים הרבים על עשייתם הברוכה.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, הגב' אילנה שנבל הודתה למתנדבים הרבים על תרומתם וסקרה את פעילות המחלקה בתחום המתנדבים לאורך השנה.

הרב יעקב גלויברמן – מנהל מפעל החסד "יד ביד" בלוד התורם רבות למען העיר רמלה לאורך השנה כיבד את האירוע בנוכחותו והודה על הזכות לשתף פעולה עם עיריית רמלה "אני עובד עם 250 רשויות מקומיות , שיתוף הפעולה עם עיריית רמלה הוא בין המוצלחים והיעילים ביותר".

מר יהונתן שוורצמן- מפקח מחוז מרכז על תחום ההתנדבות במשרד הרווחה ציין בדבריו את שיתופי הפעולה המוצלחים עם עיריית רמלה למען קידום ההתנדבות.

מר שמעון גונן- יו"ר מאמ"ר בירך כנציג המתנדבים והרב אברהם מדוויל- רב חב"ד רמלה בירך את הקהל לשנה טובה ומתוקה.

עוד כיבדו את האירוע בנוכחותם: מ"מ ראש העירייה- עו"ד מר מוטי יצחקי, סגן ראש העירייה- ניסים פנחסוב, מנכ"ל העירייה- מר עופר תודר, מנהלי מחלקות עירוניות ונציגים עירוניים נוספים.

האירוע היה מרשים ומכובד וכלל: כיבוד עשיר ומגוון, חלוקת תעודות הוקרה לכלל הארגונים, העמותות והמסגרות המפעילות מתנדבים, מופע סטנד אפ של הקומיקאית דינה אור, מופע אמנותי של זמר מקומי דניאל סעדו, שחייה לילית וקריוקי.

האירוע הופק ע"י יחידת ההתנדבות העירונית בשיתוף מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של מר ניסים רון ובסיוע משותף של מתנדבים רבים: סוזי בכר, כוכי ליבוביץ, נורית צרויה, אינגה חן, נועה בן יהודה, מתנדבי שנת שירות, מתנדבות שירות לאומי גרעין בת עמי, מועצת הנוער ועוד..

את האירוע הנחה מר רובי שגב- מנהל פרויקטים מיוחדים במחלקת ספורט ואירועים.

 

יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה, מובילה את מערך ההתנדבות ברמלה, תוך שיתוף פעולה עם כלל מחלקות העירייה, הארגונים והמתנדבים בעיר. תושבים המעוניינים לקחת חלק בעשייה ההתנדבותית ברמלה בכל תחומי החיים, מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 08-9771803, או באמצעות המייל: hilay@ramla.muni.il.

עבור לתוכן העמוד