התחדשנו! אתר "התנדבות בישראל" בעיצוב חדש וטכנולוגיה חדישה

28/01/2016
התחדשנו! אתר "התנדבות בישראל" בעיצוב חדש וטכנולוגיה חדישה (הגדל)

 התחדשנו! אתר "התנדבות בישראל" בעיצוב חדש וטכנולוגיה חדישה

המועצה הלאומית להתנדבות בישראל שמחה לבשר על חידוש האתר התנדבות בישראל לרווחת המשתמשים.

 מאות אלפי ארגונים ומתנדבים משתמשים באתר התנדבות בישראל של המועצה הלאומית להתנדבות בישראל מידי שנה .  באתר מידע רב בתחום ההתנדבות  וכן קישור לאתרי התנדבות נוספים דוגמת "רוח טובה". באתר רשימת ארגוני ההתנדבות בישראל וארגוני המגזר השלישי, האתר מציע אפשרויות התנדבות שבועיים וסוקר את פעילויות ההתנדבות המרכזיות בישראל באופן שוטף. כל ארגון מתנדבים רשאי לפרסם באתר מידע רלוונטי אשר מקדם את ההתנדבות בישראל וכן להירשם למידעון המופץ ע"י המועצה ובו חברים 13,000 מנויים ראשי ארגונים, ארגוני מתנדבים  ומתנדבים. המידעון מביא את החידושים בתחום ההתנדבות בישראל וכן פעילויות מרכזיות נוספות.

הפורטל החדש שלנו מאפשר נגישות וניווט גם באמצעות טלפונים חכמים, הוא מונגש יותר קל יותר לשימוש וידידותי יותר  והוא עשוי בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה המאפשר לגלוש בו בקלות ומהירות.

בהזדמנות חגיגית זו אני מבקש להודות למר יוסי פורברג, לועד המנהל של המועצה ולחברת דרונט על ההשקעה המרובה בהטמעת ובעיצוב הפורטל והנגשתו לציבור הרחב כפי שהוא מוצג בפניכם היום.

מטרתו העיקרית של האתר להוסיף טוב ולהגביר את ההתנדבות בישראל.  כדברי הנביא ירמיהו "אהבת עולם אהבתיך על כן משכתיך חסד" שהחסד הוא הייעוד המרכזי של ישראל ובעת הזו ראוי להגבירו ולחזק את ההתנדבות והטוב . יהא  אתר ההתנדבות בישראל כלי רב ערך בידכם מתנדבים יקרים ,  ראשי ומנהיגי ארגונים להגשמת מטרה חשובה זו.

 

                       בכבוד רב ובברכה,

                        עו"ד יורם סגי זקס

                   יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל

עבור לתוכן העמוד