אות מופת על תרומה לחברה

אות מופת על תרומה לחברה

כנס שדרות לחברה מתקיים זה מס' שנים במכללת ספיר בעיר שדרות. בכנס נבחנים הנושאים החברתיים השונים אשר יש להעלותם על סדר היום ציבורי במדינה. 

מטרתו  של כנס שדרות לחברה  היא להוות את  המנוע לשיח החברתי, אשר מתרחש במדינה ולהעלות נושאים, הצעות, רעיונות ודרכי התמודדות עם המצבים הקשים להם אנו עדים כמעשה יום יום במציאות הישראלית שלנו.

את הכנס מכינים טובי המומחים בתחומם מישראל ובמהלכו מוצגים ניירות העבודה אשר הוכנו לקראת הכנס על ידי צוותי ההכנה של המועצה לביטחון חברתי ומכללת ספיר. במושבי הדיון עצמם ישתתפו אישים בולטים בעלי עמדה בתחומי העיסוק של המושבים. בכל מושב ניתן ייצוג לנציגי הממשלה אשר מציגים את עמדת המדינה בתחומים בהם נעסוק.

במסגרת כנס שדרות לחברה, מוענק אות מופת על תרומה לחברה, ליחיד ו/ או קבוצה או ארגון או תאגיד על פעילות חברתית המטפחת ערכים של שוויון, נתינה, אחריות הדדית ואהבת האדם, מחזקת את המרקם החברתי, משפרת את מצבם של פרטים וקהילות ותורמת ללכידות חברתית.

לחצו כאן לאתר כנס שדרות לחברה

"אות המופת" בכנס שדרות לחברה 2019
"המועצה הלאומית להתנדבות בישראל" מעניקה, בתאום עם "כנס שדרות לחברה", אות מופת על פעילות חברתית , שנועדה לעודד פעילות חברתית במדינת ישראל, לחזק את המרקם החברתי, לתרות ללכידות חברתית, ולשפר את הפעילות של החברת ויחדים בתוכה.
לפרטים נוספים כנסו לכתבה.קרא עוד >>
״המועצה הלאומית להתנדבות בישראל״ מעניקה בתיאום עם ״כנס שדרות לחברה״ ״אות מופת״ על פעילות חברתית, שנועד לעודד פעילות חברתית במדינת ישראל, לחזק את המרקם החברתי, לתרום ללכידות חברתית ולשפר את איכות החיים של הקהילה והיחידים בתוכה.

האות יוענק לבודדים ו/או לקבוצות, שהצטיינו בתחום בו הם פועלים ופעילותם תרמה תרומה ייחודית בעלת ערך לחברה.
ועדה מיוחדת מטעם ״המועצה הלאומית להתנדבות בישראל״ ו״כנס שדרות לחברה״, תבחר את הזוכים. כל אזרח או ישות משפטית רשאים להציע את מועמדותם ו/או מועמד אחר לאות.

קרא עוד >>
אות ומופת לאלו אשר טובת החברה בישראל לנגד עיניהם בחשיבה ובעשייה. ציון לשבח על פעילות חברתית הוא אות המוענק ב"כנס שדרות לחברה"קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד