2006

כנס ישראל שדרות לחברה - תשס"ז 2006

כל אחד מהזוכים השנה היה מכבר למותג ציבורי מוכר מאד בארץ והדי פעילותו החשובה והייחודית נישאים בפי כל – בעיקר בקרב הרבים הנזקקים לשרותיו.קרא עוד >>
בולטת עשייתם ומאבקם החברתי של זוכי אות המופת החברתי 2006 שמחולק מסורתית בערב הסיום של כנס שדרות לחברה שיתקיים השנה בימים ג' וד' 8-7 בנובמבר 2006.
קרא עוד >>
מלאכת בחירת הארגונים והאישים שזכו באות המופת היתה על כן קשה ביותר. לאחר התלבטויות רבות, החליטה הוועדה להעניק את אות המופת לשלושה ארגונים הפועלים כבר שנים רבות.
השנה מוענק גם אות מופת מיוחד לקרן "סאקט"א רש'י" בעבור פעילותה הייחודית בעת המלחמה בצפוןקרא עוד >>
אות המופת על תרומה רבת השנים לביטחון חברתי מוענק לקרן אייסף, הקרן הבינלאומית לחינוך,על פעילות ברוכה להגברת הנגישות להשכלה הגבוהה ועל תרומתה רבת ההיקף לצמצום הפערים בחברה ולקידום שוויון ההזדמנויות בישראל.
קרא עוד >>
אות מופת על תרומתה רבת השנים לביטחון חברתי מוענק לעמותת ל.א. – לחימה באלימות נגד נשים, על היותה דוגמא להתארגנות התנדבותית למען נשים וילדים במצוקה והגנה על זכויותיהם ורווחתם האישית, למניעת אלימות נגדם ועל דרבון המימסד לשינוי חקיקה ושינוי עמדות.

עמותת ל.א. הביאה לשינוי בעמדות המשטרה ומשרד הבריאות. כחלק ממדיניותה לצמצום האלימות בחברה, מקיימת ל.א. פעולות הסברה ברחבי המדינה בנושא אלימות במשפחה והשלכותיה החברתיות, והקימה אתר באינטרנט בנושא אלימות במשפחה בארבע שפות המופעל בהתנדבות.
קרא עוד >>
אות מופת על תרומה רבת שנים לביטחון חברתי מוענק לעמותת צהר, על פעילות מקודשת לקירוב לבבות בין הממסד הדתי לציבור החילוני ועל עשייה התנדבותית אמיתית מתוך אמונה כי כל ישראל אחים הם.
קרא עוד >>
כנס שדרות לחברה יתקיים זו השנה הרביעית ברציפות בעיר שדרות ובמתקני המכללה האקדמית ספיר בימים ג', ד', ט"ז, י"ז בחשוון תשס"ז, 7-8 בנובמבר 2006. ניתן לתאם הסעות עם מארגני הכנס
קרא עוד >>
אות המופת המיוחד מוענק לקרן סאקט"א-רש"י על תרומה יוצאת דופן ופעילות רבת היקף בעת המלחמה למען תושבי הצפון, על עשייה מבורכת בעת משבר למען אוכלוסיה שספגה מהלומה קשה בזמן מלחמת לבנון השנייה.
קרא עוד >>
השנה הוענק אות המופת על תרומה לחברה ל: לא- לחימה באלימות נגד נשים, צוהר – חלון בין עולמות, קרן אייסף- קרן לשוויון הזדמנויות בחינוך. אות מופת מיוחד מוענק לקרן סאקט"א רש"י על פעילות למופת בזמן המלחמה.
קרא עוד >>
תוכנית המושבים המקבילים בכנס שדרות לחברה 07-08.11.2006קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד