מגן שר הבריאות

מגן שר הבריאות למתנדבים מצטינים במערכת הבריאות מוענק מידי שנה ע"י שר הבריאות והמועצה הלאומית להתנדבות בישראל. 12 מגנים מוענקים מידי שנה בטקס רב משתתפים במשכן הכנסת.

מגן שר הבריאות למתנדבים מצטיינים, נועד להעלות על נס מעשי התנדבות של יחיד/ה או קבוצה אשר מסירותם ודבקותם במשימה שנטלו על עצמם יש בה כדי לשמש אות ומופת לרבים.

מועמד/ת יכול להיות אזרח/ית המדינה, תושב/ת קבע, קבוצת אזרחים, עמותה וכל ארגון הפועלים בהתנדבות בתחומי הבריאות. המלצה על מועמדות תוגש על גבי טפסים מיוחדים.

לחצו כאן לכניסה לאתר משרד הבריאות

זוכי מגן שר הבריאות למתנדבים/ות מצטיינים/ות לשנת תשע"ח 2018
מגן שר הבריאות למתנדבים מצטיינים נועד להעלות על נס מעשי התנדבות של יחיד או קבוצה, מבוגרים ובני נוער, אשר מסירותם ודבקותם במשימה שנטלו על עצמם, משמשת אות ומופת לרבים.
לזוכי מגן הבריאות כנסו לכתבה.קרא עוד >>
מגן שר הבריאות למתנדבים מצטיינים נועד להעלות על נס מעשי התנדבות של יחיד או קבוצה, מבוגרים ובני נוער, אשר מסירותם ודבקותם במשימה שנטלו על עצמם, משמשת אות ומופת לרבים.
מגן שר הבריאות יוענק למתנדבים, יחידים, קבוצות, ארגונים, עמותות, בני נוער ואחרים, אשר בפעילותם יוצאת דופן תרמו תרומה מיוחדת בכל תחומי הבריאות. על המועמד להיות אזרח המדינה או תושב קבע.
קרא עוד >>
הזוכים במגן שר הבריאות לשנת 2017
מגן שר הבריאות למתנדבים מצטיינים נועד להעלות על נס מעשי התנדבות של יחיד/ה או קבוצה, מבוגרים ובני נוער, אשר במסירותם ודבקותם במשימה שנטלו על עצמם, יש כדי לשמש אות ומופת לרבים.

מגן שר הבריאות הינו דרך נוספת לבטא את הוקרת המשרד ולעודד את פעילותם החשובה של המתנדבים וארגוניהם בתחום הבריאות. המגן יוענק למתנדבים בודדים או קבוצות מתנדבים שהצטיינו בתחום בו פעלו או שפעילותם יוצאת הדופן תרמה תרומה מיוחדת לקידום הבריאות ובריאות הציבור בישראל.
קרא עוד >>
"מגן שר הבריאות" למתנדבים מצטיינים לשנת  2017 - תשע"ז
מגן שר הבריאות" למתנדבים/ות מצטיינים/ות נועד להעלות על נס מעשי התנדבות של יחיד/ה או קבוצה, מבוגרים ובני נוער, אשר במסירותם ודבקותם במשימה שנטלו על עצמם, יש כדי לשמש אות ומופת לרבים.

"מגן שר הבריאות" יוענק למתנדבים/ות, יחידים, קבוצות, ארגונים ובני נוער אשר בפעילותם יוצאת דופן תרמו תרומה מיוחדת בכל תחומי הבריאות.קרא עוד >>
מגן שר הבריאות  2016
משרד הבריאות
לחיים בריאים יותר
מדינת ישראל שר הבריאות חה״כ הרב יעקב ליצמן
הריני מתכבד להזמינך לטקס
הענקת מגן שר הבריאות
למתנדבים מצטיינים אות על מפעל-חיים לעוסקים במקצועות הבריאות אות לארגון מקדם התנדבות
במעמד יושב-ראש הכנסת, חה״כ יולי-יואל אדלשטיין שיתקיים ביום שלישי, כ״ו באדר ב׳ תשע״ו 5 באפריל 2016, בשעה 12.00 באודיטוריום ע״ש דב שילנסקי, משכן הכנסת, ירושלים.
קרא עוד >>
שרת הבריאות ח"כ יעל גרמן תעניק "מגן שרת הבריאות" לשנת תשע"ד - 2013 למתנדבים/ות מצטיינים/ות
אשר בפעילותם יוצאת הדופן תרמו תרומה מיוחדת לרווחתו ובריאותו של הציבור.

המגן יוענק ליחידים/ות, קבוצות, ארגונים, בני נוער, הפועלים בהתנדבות בתחומי הבריאות.

מועמדות ניתן להגיש עד ליום 15.10.2013 על גבי שאלונים למועמד


קרא עוד >>

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד