אות הנשיא למתנדב

"אות הנשיא למתנדב" מוענק ע"י נשיא המדינה מידי שנה למתנדבים, למוסדות וארגונים אשר מתקיימת בהם פעילות התנדבותית של מבוגרים ו\או נוער אשר תורמת תרומה מיוחדת לטובת המדינה והחברה בישראל

האות מבטא את שאיפתו של נשיא המדינה לטפח ערכים של מעורבות חברתית, נתינה למען הזולת , אחריות הדדית ואהבת האדם והארץ בקרב תושבי ישראל.

אות הנשיא למתנדב  לשנת התשע"ט 2019
אות הנשיא למתנדב לשנת התשע"ט 2019 יוענק על ידי נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, למתנדבים , ארגונים או יחידים נבחרים, שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל.
השנה, יוענק אות הנשיא לארגונים ויחידים, שפועלים למען הנגשת הרוח, התרבות והאומנות למגוון קהלים בחברה הישראלית.קרא עוד >>
זוכי אות הנשיא למתנדב לשנת התשע"ח - 2018
אות הנשיא למתנדב התשע"ח מוענק ע"י נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, למתנדבים ארגונים או יחידים נבחרים שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל.
לציון שנת ה-70 למדינה, מוקדש אות הנשיא לארגונים מעוררי השראה ולמתנדבים ותיקים אשר הוכיחו במשך עשרות שנים כי התנדבות עבורם היא דרך חיים .
לרשימת הזוכים כנסו לכתבה.קרא עוד >>
אות הנשיא למתנדב לשנת התשע"ח - 2018
אות הנשיא למתנדב התשע"ח יוענק ע"י נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, למתנדבים ארגונים או יחידים נבחרים שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל.
לציון שנת ה-70 למדינה, יוקדש אות הנשיא לארגונים מעוררי השראה ולמתנדבים ותיקים אשר הוכיחו במשך עשרות שנים כי התנדבות עבורם היא דרך חיים .
לפרטים נוספים כנסו לכתבה, לתקנון ולשאלון בתחתית הפרסום.קרא עוד >>
להלן זוכי אות הנשיא לשנת תשע״ז 2017
המועצה הלאומית להתנדבות מברכת את זוכי אות אות הנשיא
המהווים סמל של עשיה התנדבותית במדינת ישראל.

קרא עוד >>
אות הנשיא למתנדב לשנת התשע״ז - 2017
אות הנשיא למתנדב התשע׳׳ז יוענק ע"י נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, למתנדבים (ארגונים או יחידים) נבחרים שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל.

השנה יוקדש ״אות הנשיא למתנדב״ לעוסקים בצמצום פערים וקידום השוויון בין מגזרים ובין אוכלוסיות בחברה הישראלית.קרא עוד >>
אות הנשיא למתנדב לשנת התשע״ו - 2016
אות הנשיא למתנדב התשע׳׳ו יוענק ע"י נשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין, למתנדבים (ארגונים או יחידים) נבחרים שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל.

השנה יוקדש ”אות הנשיא למתנדב” לעוסקים בקידום ההבנה, ההידברות, הסובלנות והשותפות בין קבוצות שונות בחברה הישראלית.

כל תושב מדינת ישראל וכל ארגון הפועל בישראל שלא קיבלו בעבר את "אות הנשיא למתנדב" יכולים להיות מועמדים לקבלת האות, ורשאים להציע את מועמדותם שלהם או של אחרים לקבלת האות.

לשם עיון בתקנון אות הנשיא למתנדב, וקבלת טפסים להגשת מועמדות כנסו לכתבה.
קרא עוד >>
"אות הנשיא למתנדב" מוענק ע"י נשיא המדינה מידי שנה למתנדבים, למוסדות וארגונים אשר מתקיימת בהם פעילות התנדבותית של מבוגרים ו\או נוער אשר תורמת תרומה מיוחדת לטובת המדינה והחברה בישראל

האות מבטא את שאיפתו של נשיא המדינה לטפח ערכים של מעורבות חברתית, נתינה למען הזולת , אחריות הדדית ואהבת האדם והארץ בקרב תושבי ישראל.

לרשימת הזוכים ופועלם כנסו לכתבה.

ברכות לזוכים.

קרא עוד >>
״אות הנשיא למתנדב״ מוענק ע״י נשיא המדינה מדי שנה למתנדבים, למוסדות וארגונים אשר מתקיימת בהם פעילות התנדבותית של מבוגרים ו/או של נוער אשר תורמת תרומה מיוחדת לטובת המדינה והחברה בישראל.

האות מבטא את שאיפתו של נשיא המדינה לטפח ערכים של מעורבות חברתית, נתינה למען הזולת, אחריות הדדית ואהבת האדם והארץ בקרב תושבי ישראל.

המועד האחרון להגשת מועמדות - יום ראשון י׳ באדר תשע״ה 1.3.2015

לשאלון הגשה כנסו לכתבה.קרא עוד >>
נשיא המדינה מר שמעון פרס, יעניק את אות הנשיא למתנדב התשע״ד לגופים, למפעלים, למוסדות, ולארגונים אשר מתקיימת בהם פעילות התנדבותית של מבוגרים ו/או של נוער, אשר תרמו תרומה ייחודית לטובת המדינה והחברה בישראל.
כן יוענק האות לבודדים ו/או לקבוצות מתנדבים שהצטיינו בתחום בו הם פועלים ו/או שפעולתם יוצאת הדופן תרמה תרומה ייחודית למען החברה.

כל אזרח או תושב קבוע, וכן כל גוף, מפעל, מוסד או ארגון שלא קיבלו בעבר את "אות הנשיא למתנדב" יכולים להיות מועמדים לקבלת האות.

מועד אחרון להגשת מעומדות: יום שלישי ב אדר ב תשע“ד 4.3.2014
תקנון וטופס הרשמה בסוף הכתבה.
******************קרא עוד >>
"אות הנשיא למתנדב" מוענק ע"י נשיא המדינה מידי שנה למתנדבים, למוסדות וארגונים אשר מתקיימת בהם פעילות התנדבותית של מבוגרים ו\או נוער אשר תורמת תרומה מיוחדת לטובת המדינה והחברה בישראל.האות מבטא את שאיפתו של נשיא המדינה לטפח ערכים של מעורבות חברתית, נתינה למען הזולת , אחריות הדדית ואהבת האדם והארץ בקרב תושבי ישראל.

מועד תום הגשת מועמדות הוארך, ניתן להגיש בקשות עד ליום ג כב ניסן תשע"ג 2.4.13קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד