חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
חברה טובה
חברה טובה  (הגדל)

לחצו כאן - להרשמה לניוזלטר החודשי לקבלת  מידע על התנדבויות ואירועים חברתיים

דוא"ל: info@hevratova.org.il

אתר אינטרנט: למעבר לאתר "חברה טובה" - לחצו כאן

אם אתם אנשים פרטיים שמחפשים להתנדב באופן חד פעמי, או שאתם אנשים שמעוניינים לארגן פעילות נחמדה, אם אתם עמותה שמחפשת שיתופי פעולה ופרסום פעילויות או קבוצה שמחפשת מקום התנדבות זה המקום בשבילך, המקום בו אנשים טובים נפגשים לעשות מעשים טובים!

ארגון חברה טובה הינו אמרגן המעורבות החברתית הראשון בישראל. חברה טובה פועלת משנת 2006 להעלאת שיעור ההתנדבות בחברה הישראלית ולהגברת מודעות ומעורבות חברתית, בקרב צעירים אכפתיים וקבוצות מכל הסוגים.

מסתבר, שצעירים רבים מתקשים למצוא מקום התנדבות קבוע לנוכח האילוצים ושגרת החיים שלהם. הם מחפשים אפשרות להתנדבות "פה ושם". באופן דומה, ארגונים חברתיים רבים מתקשים למצוא מתנדבים לפעילויות חד-פעמיות שונות. כדי לתת מענה לצרכים האלה, פותחה שיטת העבודה של חברה טובה, המבוססת על "משימות חברתיות".
שיתופי פעולה - כן ; התחייבות קבועה - לא.

אילו שירותים אנו מציעים?

  1. יש לך זמן? סל הפעילויות של חברה טובה, שנעשה בשיתוף פעולה עם ארגוני עשייה חברתית, מכיל מגוון רחב של אפשרויות להתנדבות ומעורבות חברתית. כל אחד ואחת יכולים לבחור לאילו מן הפעילויות ברצונם להגיע, אם בכלל.
  2. יש לך אנשים? חברה טובה מבצעת תיאום וארגון של ימי פעילות תורמת בכל הארץ עבור קבוצות ואינדיבידואלים. הטיפול ביום הפעילות הינו מ-א' ועד ת' - לא נבקש ממך לבצע התקשרות נוספת עם גורם כלשהו מלבדנו.
  3. יש לך רעיון? חברה טובה מקבלת בשמחה יוזמות למשימות חברתיות, ומסייעת ליוזמים להוציאן מהכוח אל הפועל.
    חברה טובה מחויבת לסקור את העולם החברתי באופן מתמיד, ליצור חיבורים, שיתופי פעולה ומיזמים - ולהציע לקהל הפעילים שלה אפשרויות אטרקטיביות להשתלבות בחברה הישראלית.

 

מיסודה של עמותת "נחשון" ע.ר. 580299089

ובתמיכתה של המגבית היהודית המאוחדת, הפדרציה ניו יורק

לחצו כאן - להרשמה לניוזלטר החודשי לקבלת  מידע על התנדבויות ואירועים חברתיים

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד