חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
ניצוצות - להתלהב לדעת
10/03/2014
ניצוצות - להתלהב לדעת  (הגדל)

 

ניצוצות - להתלהב לדעת

info@nitzotzot.org.il

זכרון יעקב 6, תל אביב

אתר הבית של העמותה 

www.nitzotzot.org.il

עמותת ניצוצות פעילה מתוך רצון ליצור אצל התלמידים מוטיבציה ויכולת לאתר עבורם פעילויות משמעותיות (ניצוצות) ולהפוך את מימושן לחלק מרכזי מחייהם הצעירים והבוגרים התלמידים נחשפים בגיל בית הספר לעולמות שונים אליהם קרוב לוודאי לא היו נחשפים אחרת. התכנ ית מפגישה תלמידים עם הורים ובוגרים מתוך הקהילה ומחוצה לה בעלי "ניצוץ" בתחום ידע מסוים כדי להעביר את הניסיון שלהם באופן ישיר לתלמידים וכן לעזור לתלמידים לגלות מה מעניין ומלהיב אותם. במהלך השנה בוחרים התלמידים את הנושאים המעניינים אותם ונחשפים לא רק למגוון נושאים אלא גם לאנשים בעלי ידע ותשוקה אשר מוכנים להקדיש מזמנם ומקבלים הצצה אל "עולם המבוגרים".

בשנת הלימודים תשע"ד 2013-2014 ניצוצות נמצאת במתכונת פיילוט ופועלת בבית הספר גדרות  עם שכבות כיתות ז'- ח' וזאת על מנת להתנסות וללמוד כיצד לפעול במטרה להתרחב לבתי ספר נוספים בשנים הבאות.
ניצוצות פועלת בבית הספר במהלך כל ימי שישי במשך שנת הלימודים במסגרת "יום קמפוס" בביה"ס. הניצוצות )סדנאות) מועברים על ידי מנחים מתנדבים במחזורים של ארבעה שבועות בנושאים רבים ומגוונים. כל ניצוץ בנוי משני מפגשי תוכן, מפגש חוויתי (יום שלם בתוך או מחוץ לכתלי בית הספר)  ומפגש נוסף שהוא יריד הסיום, בו הקבוצות מציגות את תוצרי הניצוץ שלה.

מועצת המנהלים של ניצוצות כוללת את אברום בורג, פרופ' רוני אבירם, גל גבאי, עופר אריאלי, אורי שנער, יואב ארמוני ועו"ד דר זהר קדמון.

 

העמותה פועלת משנת 2013.

 

ליצירת קשר:

info@nitzotzot.org.il

זכרון יעקב 6, תל אביב

אתר הבית של העמותה – www.nitzotzot.org.il

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד