חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
עצו"ם - המטה למאבק בסחר בנשים

מדינת ישראל הינה מדינת יעד לסחר בבני-אדם. נשים וילדים מובאים למדינה בכל שנה להינצל כ"עבדים מודרנים". בישראל, הקרבנות נמכרות לסרסורים ומנהלי בתי בושת, אשר מכריחים אותן לעבוד בתנאי עבדות קשים. בכל שלב של התהליך, הנשים עוברות התעללות ומנוצלות, ולעיתים קרובות אף נאנסות, מוכות ומורעבות.
 
ישראל התקדמה באופן מוגבל בלחימה כנגד סחר בבני אדם, אך ניתן, וצריך, לעשות יותר!

המטה למאבק בסחר בנשים פועל על-מנת לעזור למדינת ישראל לשים קץ לסחר בנשים בתוך גבולותיה. תוכניתו של המטה היא: לעודד את הממשלה לחוקק חוקים למיגור תופעת הסחר בנשים; להבטיח זכויות ושירותי סיוע עבור הקורבנות; ולהעלות מודעות ציבורית בדבר הסחר בנשים.

פעילות לובינג – מעורבות בתהליכים פוליטיים מאפשרת לנו לשפר מדיניות לאומית לגבי סחר בנשים. המטה למאבק בסחר בנשים בקשר שוטף עם חברי כנסת ומקבלי החלטות בכירים על-מנת להסביר על מאפייני הסחר ולדרוש שינויי מדיניות.

קידום הצדק – אנו נרתמים למען זכויותיהם של קורבנות הסחר בבני אדם על-ידי הגשת תלונות ועתירות לבתי משפט ומוסדות רשמיים. המטה למאבק מייצג את קורבנות ואת זכויותיהן בכל מיני דרכים שונות. כל המאמצים הללו הם חלק ממה שאנו קוראים "קידום הצדק".

מחקר ושינוי מדיניות – עדכון ודיווח על דרכי פעולה בין-לאומיות עוזרים לנו לעלות הצעות לשינוי מדיניות בהקשר של סחר בבני אדם במדינת ישראל.

מודעות ציבורית / פרויקטים חינוכיים – מה שאנו לא יודעים עלול להזיק לנו. חינוך הוא אחד הצעדים המשמעותיים במאבק נגד סחר בבני אדם. רוב אזרחי ישראל אינם מודעים מספיק לתופעה המחרידה של סחר בנשים. המטה למאבק פועל על-מנת ללמד גורמי אכיפה ואזרחים מן השורה איך ניתן למנוע סחר בבני אדם בישראל.

ליצירת קשר:  "עצו"ם - המטה למאבק בסחר בנשים" רחוב עמק רפאים 64 ירושלים 93142
 טל': 02-566-7711
פקס: 02-566-7722
דוא"ל: 
taskforceinfo@knklaw.com

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד