חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
האגודה לקידום בריאות הנשים

"האגודה לקידום בריאות נשים בישראל" הוא ארגון ללא מטרות רווח, והאגודה היחידה בישראל הפועלת להעצמת נשים כצרכניות בריאות, לשיפור הנגישות למידע בריאותי חיוני לנשים, ולהשפעה על מדיניות הבריאות לנשים.

האגודה נוסדה בשנת 1994 כארגון התנדבותי, במטרה לספק מענה לצרכי בריאות הנשים בישראל. במשך למעלה מעשור האגודה פועלת כדי להתגבר על הטייה על בסיס מגדר במערכת הבריאות, ולהעלות את המודעות לצרכים הבריאותיים הייחודיים של נשים בכלל ואוכלוסיות מיוחדות בפרט. האגודה מחוייבת לספק לנשים מידע אמין ומעודכן על מנת שתוכלנה להיות שותפות פעילות בהחלטות בריאותיות.

יחד עם זאת, האגודה עוסקת בהכשרה מקצועית ובעבודה פרלמנטרית בכדי להעניק לספקי שירותים ולקובעי מדיניות את הידע והכלים לטיפול הולם בציבור הנשים. כארגון עצמאי שאינו נתמך על-ידי גוף ממשלתי או ציבורי, האגודה מסתמכת על מענקים ותרומות כדי לשרת נשים מכל רבדי האוכלוסייה.

תחומי פעילות ופרויקטים

פעילויותיה של האגודה כוללות הפצת עלוני מידע בנושאים בריאותיים שונים; אחזקת אתר המספק נגישות למידע בריאותי, כדי לאפשר לנשים לקבל החלטות מיודעות ושותפות בתהליך קבלת החלטות; עריכת כנסים וסמינרים לאנשי מקצועות הרפואה בנוגע לבריאות נשים. הקורסים מספקים מידע בריאותי כללי על מניעת מחלות, קידום בריאות, והעצמת צרכניות הבריאות, תוך התייחסות לתפקיד המורכב של נשים כיום והצרכים הייחודיים שלהן.

בנוסף, האגודה עוסקת באיסוף והפצת מידע בריאותי; חינוך לצרכנות בריאות; הכשרת מנהיגות בקרב אנשי מקצוע הבריאות; ופעילות פרלמנטרית לקידום מדיניות הבריאות.

 

ליצירת קשר:
פייר קניג 33 , ירושלים
טלפון: 02-6717699   
דוא"ל:
iaawh@netvision.net.il

למעבר אל אתר האגודה לחצו כאן.


הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד