חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
אנונימוס - עמותה לזכויות בעלי חיים


ליצירת קשר:
אנונימוס עמותה לזכויות בעלי חיים
 ת.ד. 11915 תל-אביב 61119
טלפון: 03-6204878
פקס: 03-6204717
דוא"ל:
info@anonymous.org.il

למעבר אל אתר הבית של אנונימוס ליחצו כאן

אנונימוס היא עמותה הפועלת למען זכויות בעלי-חיים. בחרנו בשם "אנונימוס" מתוך הזדהות עמוקה עם סבלם של מאות מיליוני היצורים חסרי השם והפנים הכלואים במשקים מתועשים, במעבדות ניסויים, ובמתקני הכליאה של תעשיות הלבוש, הבידור, ועוד. הם כולם אנונימיים וזקוקים לעזרתנו. בעלי-החיים אינם בגדר אמצעים שניתנו בידינו כדי שישמשו לנו כמזון, כלבוש, לצורך בידור או כמושאים למחקר. איננו סבורים שהכרחי לאהוב בעלי-חיים כדי להכיר בזכותם הבסיסית לחיים ללא סבל, כשם שאין צורך לאהוב כל אדם מבני גזע מופלה, כדי להתנגד לאפליה על רקע גזעי. שינוי אמיתי במצבם של בעלי-החיים יוכל להתרחש רק אם נאמץ אורח-חיים מתחשב יותר ונטול אכזריות.

קיימים בארץ ארגונים רבים לרווחת בעלי-חיים, המנסים לספק להם מחסה, ורובם עושים עבודה נפלאה בתחומם. התחום שלנו אחר: תחום המאבק הציבורי בפגיעה ממוסדת בבעלי-חיים. אנו מרכזים מידע על הפגיעות ההמוניות ביותר בבעלי-חיים, הגורמות ייסורים ומוות למאות מיליוני בעלי-חיים מדי שנה בישראל. את המידע הזה אנו שואפים להביא לידיעת הציבור באמצעות חשיפות בכלי-התקשורת, הרצאות, הפגנות, דוכנים, חלוקת עלונים ודפי מידע, הפצת מידע, והקרנה של סרטי וידאו.

המודעות הגוברת והלחץ המופעל על הרשויות מתחילים להביא בשנים האחרונות לתחילתו של שינוי ביחס לבעלי-חיים בישראל. כך רשמה לזכותה אנונימוס את ההישגים הבאים:

  • איסור על הלעטתם הכפויה של 800 אלף אווזים וברווזים בשנה: בכנסת, בבג"ץ ובממשלה.
  • איסור לגדוע קרני פרות ללא הרדמה .
  • איסור לנצל חיות בר במופעי בידור.
  • איסור על כניסת קרקסים המנצלים בעלי-חיים בתל-אביב, בהרצליה ובבאר-שבע.
  • איסור לבצע ניסויים בבעלי-חיים בבתי-ספר.
  • הפסקת טבח היונים בממגורות דגון .
     


אנונימוס היא עמותה ללא מטרות רווח. פעילותה ממומנת ברובה המכריע מתרומות ומתשלום דמי-חבר של אנשים פרטיים. העמותה מבוססת על פעילות התנדבותית והכסף מיועד בעיקר לעריכת תחקירים, לארגון אירועים, לקידום חקיקה, להפקת מידע ולהפצתו וכדומה. אך הצלחתה של אנונימוס תלויה בראש ובראשונה בפעילות של כל אחת ואחד מאיתנו.

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד