'נפגשים בשביל ישראל' - ארגון 'צו פיוס' מקיים מסע בשביל ישראל המפגיש אזרחים

דתיים וחילוניים למסע רגלי משותף של היכרות,
קירוב והידברות, על רקע  נופיה היפים של ישראל

המסע ייערך בין התאריכים 16.3-23.4 ויעמוד בסימן:
"סיפור – דרך – סיפור", מסע בעקבות סיפורי ארץ ישראל 

ארגון 'צו פיוס' יזם בשיתוף עם עמותת אב"י בשביל ישראל, החברה להגנת הטבע, והמדרשה באורנים, את הפרויקט 'נפגשים בשביל ישראל' . המסע יערך זו השנה הרביעית והפעם בסימן "סיפור – דרך – סיפור": מסע מעמק האלה לשאר ישוב בעקבות סיפורי ארץ ישראל.

המארגנים מזמינים למסע את הקהל הרחב -  צעירים ומבוגרים, דתיים וחילונים, אזרחים מכל גווני הקשת הפוליטית והחברתית בארץ, המחפשים מפגש משמעותי ומאחד עם אנשים, מקומות ונופים – דרך הרגליים, הלב והנשמה. ניתן להגיע כיחידים, משפחות וקבוצות, בהתאם לדרגת הקושי של המסלול. 

זהו מסע חווייתי של התחדשות, מפגש וזיכרון בנופי הארץ ובשאלות העומק של החברה הישראלית. כל אחד מוזמן לבוא ולהשתתף בחוויה של מפגש וטיול בשביל ישראל.

במהלך המסע ייערכו פעילויות, הרצאות וסדנאות מגוונות למשתתפים, ביניהם: הופעה של אריאל הורביץ בכותל הדרומי בי-ם, מפגש של דיאלוג בין ערבים ויהודים בדרך בורמה, פעילות התנדבותית בכפר תקווה לפגועי נפש, פעילות משותפת עם אגודת בית הגלגלים בשיתוף עמותת 'אתגרים' בפארק הירקון, יום נשים בחוף מכמורת, חגיגה לרגל 70 שנה לקיבוץ שדה אליהו, חגיגה לרגל 40 שנה להתיישבות בבקעת הירדן ועוד.

המסע יחל בתאריך 16.3.09 בעמק האלה ויסתיים ב- 23.4.09 בשאר יישוב.

השתתפות ללא תשלום אולם מותנית בהרשמה מראש, באתר צו פיוס:  www.tzavpius.org.il

עליזה גרשון, מנהלת ארגון 'צו פיוס': "אנו שמחים להימנות על יוזמי הפרויקט הנהדר הזה, שמזמן מפגש חווייתי בין יחידים וקבוצות בחברה הישראלית. המסע בשביל ישראל מהווה  הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים שלא היו נפגשים במקום ובזמן אחר, על רקע נופיה היפים של ישראל.  צו פיוס פועל שונות במשך כל השנה לעידוד ההיכרות בין יחידים וקבוצות בחברה הישראלית והמסע הוא אחת הדרכים לעשות כן". 

 


תאריך 16/03/2009 - 23/04/2009
מיקום שביל ישראל
עבור לתוכן העמוד