עצרת הזדהות וקריאה להשבת החטופים אהוד גולדווסר, אלדד רגב וגלעד שליט

 


אנו, חבריו ומשפחתו של אהוד (אודי) גולדווסר -אחד משני חיילי המילואים אשר נחטפו לפני 42 ימים בגבול הצפון, עורכים עצרת הזדהות וקריאה להשבתם של שלושת החיילים החטופים לחיק משפחותיהם במהרה.

העצרת תתקיים ביום חמישי ה- 31/8/2006, החל משעה 19:00 בכיכר רבין בתל-אביב.

העצרת תכלול מספר נואמים ואמנים, ובין היתר, יוצבו בכיכר שלוש פינות אישיות אשר יציגו את אודי, אלדד וגלעד באופן אישי יותר, וכן יוקרנו סרטים קצרים אודות כל אחד מהם, בכדי שהציבור יכיר אותם כאינדיבידואלים ולא רק כשמות וסמלים למלחמת לבנון השניה.

אנו, אנשים פרטיים – חוג משפחתו ומכריו הקרובים של אודי – מארגנים את העצרת מתוך צורך לזעוק את זעקתם של מי שאינם יכולים לעשות זאת בעצמם, ואשר נשלחו על-ידי מדינת ישראל לחזית. הם קמו להגן על המדינה בלהט, מלאי מוטיבציה, תוך שהם לוקחים בגדר חשבון את האפשרות שבמהלך הלחימה, הם עשויים לשלם את המחיר הגבוה ביותר. מדינת ישראל חבה להם חובה מוסרית עליונה וכשם שהם היו נכונים לשלם עבורה את המחיר הכבד ביותר, כך מחויבת היא, והממשלה בראשותה, להיות נכונה לשלם מחיר יקר ולבצע ויתורים כואבים, בכדי לעמוד מאחורי אותם חיילים ולהשיבם הביתה ובכך, להעביר מסר ברור לכל בית בישראל: מי שיצא להילחם על הבית, על שלומה של המדינה ועל קיומה, המדינה תעמוד מאחוריו בכל מחיר, היה ויתעורר הצורך.

הקריאה הזו היא הקריאה של כולנו. חייבים לקום ולהשמיע את הקול הזה למען אודי, אלדד וגלעד. חייבים לקום ולצעוק את צעקתם, בטרם יהיה מאוחר מדי.

אנו חייבים לזכור – כל יום שלא נעשה דבר בעניינם הוא יום אחד נוסף, בו החברים שלנו מתייסרים בשבי, כשאיננו יודעים כלל מה מצבם.

מצפים לראותכם בכיכר – עומדים לצידנו. עומדים לצידם.

בברכה,

פורום החברים של אודי גולדווסר.


לפרטים נוספים:

  • הילה ברקאי-ארבל: 052-8739611
  • יואב ברקאי-ארבל: 050-5231008
  • יאיר האן: 054-7601617תאריך 31/08/2006
מיקום כיכר רבין, תל אביב
מארגן האירוע פורום משפחות החטופים
עבור לתוכן העמוד