"מן הפנים אל החוץ"

סדנת האמנים של המרכז הקהילתי "לב הפארק" היא תופעה ייחודית בשדה האמנות באזור. כעשרים וחמישה ציירים חברים בקבוצה הפועלת זו השנה השמינית.

הרכב הקבוצה מגוון, כמו גם אופני היצירה והנושאים המטופלים ולמרות זאת וכאן ייחודה של הקבוצה, היא מצליחה לקיים פעילות משותפת אינטנסיבית (מדי יום א') שבמסגרתה נחשפים לסביבת העבודה שלבי היצירה האישיים של כל אחד מחבריה. מפגש זה, על מורכבתו, הוא על פי רוב מפרה, מאתגר ומסייע בו זמנית אחר חיפוש מתמיד של ביטוי אמנותי מדויק יותר ורמה גבוהה.

בנוסף לפעילות האמנותית העצמאית של כל פרט בקבוצה, בתערוכות יחיד,תערוכות קבוצתיות ועוד, מקיימת הסדנה קשר מיוחד ומתמשך עם הקהילה שביטויו ,בין היתר,בהצגת תערוכות במבני ציבור וחשיפתן של העבודות לקהל הרחב שאינו בהכרח צרכן אמנות "קלאסי". במסגרת זו הוצגו "דימויים" - במשרדי עיריית רעננה (2003 ), "המרחב כגלריה – דימויים ונופים" בבניין משטרת מרחב שרון בכפר סבא (2004 ) וjerUSAlem בתיאטרון ירושלים (2005 ).

השנה ביום שישי התשעה במרץ, בין השעות 10:00 – 16:30, בסמוך ליום האישה הבינלאומי, יפתח המרכז הקהילתי "לב הפארק" את שעריו לרגל אירוע מיוחד "מן הפנים אל החוץ", תצוגה ומכירת עבודות של חברי הסדנה, כשחלק מהכנסות האירוע יתרם למרכז סיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית ברעננה.

אמני הסדנה המשתתפים באירוע:

דליה אלדר, כרמלה אלדר, מיקי אמטי,

עדית בוסנק, לורן בר, חנה ברזילי,

עירית גלצר, יסמין גרשוני –גאיר,

רותי דנור, תמרה הלפרין, אריאלה הראל,

אלישבע זינגר, עליזה כהן, נחום מוזס,

שרה מלצר ,אלון - איתן מנשרוב, אריאלה נחשוני,

רונן קאופמן, חנה קדוש, לאה ראב, ביאנקה תגור.

אתר אינטרנט לצפייה בעבודות: www.flickr.com/photos/Raanana-art  


תאריך 9/03/2007
מיקום המרכז הקהילתי לב הפארק רח' יאיר 3 רעננה
מארגן האירוע מרכז סיוע לנפגעות / נפגעי תקיפה מינית – השרון
עבור לתוכן העמוד