יום מעשים טובים הראשון

בואו לקחת חלק ביום שכולו טוב

אנחנו מזמינים אתכם לעצור לרגע את שגרת חייכם, ולהצטרף לעשייה משותפת למען החברה הישראלית - ביום מעשים טובים הראשון כל-אחד ואחת מכם יכול לקחת חלק ביוזמה, ולהתנדב ביחד עם עשרות אלפי ישראלים

לכל-אחד מאיתנו יש משהו לתת - אפילו חיוך - ותמיד יש מי שישמח לקבל אותו, זוהי תפיסת העולם המובילה יצירת מסורת שנתית חדשה. במהלך היום יוזמנו כל אזרחי ישראל לעצור לרגע את שגרת יומם, ולקחת חלק בעשייה משותפת למען הזולת באשר הוא: ילדים שננטשו בידי הוריהם, קשישים עריריים המבודדים בביתם, אנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות וגופניות, עולים חדשים המנסים להשתלב בחברה או מעוטי יכולת שידם אינה משגת לרכוש מזון ובגדים. לא, אנחנו בהחלט לא מבקשים מכם לתרום כסף. כל שאנו מציעים לכם הוא להקדיש כמה שעות מזמנכם לפעילות התנדבותיות שתיטיב עם החברה הישראלית. כל-אחד ואחת מכם יכול להשתתף ולהיות חלק מהיום שכולו טוב. יום שבמהלכו עשרות אלפי ישראלים יפתחו את לבם למצוקת האחר, וינסו להקל עליה ולו במעט. תוכלו לעשות זאת באזור מגוריכם, בחברת האנשים עימם אתם עובדים אם תרצו, ולבחור להתנדב במסגרת יוזמות חברתיות הקרובים ללבכם.

 את יום המעשים הטובים יזמה ומובילה שרי אריסון, יו"ר קבוצת אריסון, בעזרת עמותת "רוח טובה" והוא מתקיים בתמיכת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון ובשיתוף עמותת "מהות החיים". זהו יום ראשון מסוגו בארץ, יום שכולו נתינה. כל-אחד מוזמן לבחור את המעשה הטוב שביכולתו לעשות באותו יום, וביחד כולנו נתרום לחיזוק הערבות ההדדית והנתינה, האכפתיות והרצון ליצור חברה טובה יותר - ערכים המעוגנים בתפיסת העולם של הקרן. ביום המעשים הטובים הראשון ייקחו חלק מאות יוזמות ופרויקטים חברתיים בכל רחבי הארץ. את היוזמה מלווים הגופים העסקיים הגדולים במשק שייתרמו ציוד, ריהוט, פרטי לבוש ומזון בהם ייעשה שימוש במהלך היום, וישתתפו בו חיילי צה"ל, עובדים בעשרות חברות, אנשים פרטיים - וגם אתם.


תאריך 8/05/2007
מיקום .
מארגן האירוע רוח טובה
עבור לתוכן העמוד