הקרנת הבכורה של הסרט החדש "זאתורה" - אירוע התרמה לעמותת פר''ח

 

 אירוע התרמה לעמותת פר''ח ליום הולדת

 

הקרנת הבכורה של הסרט החדש "זאתורה"

לילדי פר"ח

 

פר''ח ליום הולדת הינו פרויקט ייחודי שמאפשר לאלפי ילדים משכבות מצוקה בארץ לחגוג את יום הולדתם... אולי בפעם הראשונה בחייהם.

 

ברצוננו להזמינכם לסקר את אירוע ההתרמה המיוחד שאנו עורכים לעמותת פר"ח ליום הולדת בהנחיית צופית גרנט

 

ביום א' ה-5 במרץ, יהיו מאות ילדי פר"ח וחונכיהם אורחי קולנוע פארק ברעננה להקרנת הבכורה בארץ  של הסרט החדש "זאתורה", אשר נתרם לפר"ח ליום הולדת באדיבותם של המפיצים, חברת א.ד.מטלון בע"מ.

דברי פתיחה ישא ראש עירית רעננה, מר נחום חופרי. במהלך האירוע תתקיים הופעת קוסם והגרלת פרסים.

כל ההכנסות מהאירוע ייתרמו לעמותת פר"ח ליום הולדת. מחיר כרטיס זוגי לאירוע -  180 ₪ - מזכה ילד נוסף מילדי פר"ח במסיבת יום הולדת. 

 

פר''ח ליום הולדת הינו פרויקט ייחודי שמאפשר לאלפי ילדים משכבות מצוקה בארץ לחגוג את יום הולדתם... אולי בפעם הראשונה בחייהם.

 

לצערנו, אירוע השיא בחייו של כל ילד, שהוא כמעט מובן מאליו בכל משפחה נורמטיבית אינו נחלתם של ילדי פר"ח, שעקב המצוקה המשפחתית הקשה בה הם נתונים – רבים מהם אינם זוכים כלל לחגוג את יום הולדתם!     

 

במסגרת פר''ח ליום הולדת, כל סטודנט/חונך בתכנית פר"ח של מכון ויצמן שמתנדב לחגוג לחניך שלו את יום ההולדת מקבל "ערכת יום הולדת" מיוחדת, המכילה משחקים, הפעלות, קישוטים, פרסים, מוסיקה ועוד, אשר כל תכניה מיועדים להעצים את הילד, ובאמצעותה הוא עצמו מנחה את המסיבה. המסיבות מתקיימות בבתי הספר, כך שבכל יום הולדת חוגגים עם הילד גם כ-40 מחבריו לכיתה את היום הגדול בחייו. 

 

מאז תחילת הפרויקט בשנה החולפת, חגגו כבר כ-1,000 מילדי פר"ח בכל רחבי הארץ את יום הולדתם. את העדויות המרגשות של הילדים על חיזוק הדימוי העצמי שלהם ושיפור מעמדם החברתי בכיתה, ניתן לראות באתר שלנו: www.birthday-angels.org

 

את עלויות הפקת ערכות יום ההולדת שמחיר כל אחת מהן הוא 180 ₪, תורמים מאות אנשים פרטיים בארץ ובחו"ל, מוסדות חינוך וכן קרנות וארגונים פילנתרופיים. פר"ח ליום הולדת זכה זו השנה השנייה ברציפות ב"פרס בגין", על תרומתו לחברה הישראלית.

 

נשמח אם תסקרו בהרחבה את האירוע ותסייעו להרחבת מעגל התורמים לפרויקט הייחודי הזה -  כי לכל ילד מגיע יום הולדת! 

   

בכל שאלה, אנא פנו אל רותי סובל לוטנברג, מנהלת פרויקט פר''ח ליום הולדת

בטל: 09-8919942

 


תאריך 5/03/2006
מיקום קולנוע פארק ברעננה
מארגן האירוע פר"ח ליום הולדת
עבור לתוכן העמוד