הכשרה לקראת יום המעשים הטובים

ב 17 בחודש יוני 2008 תקיים עמותת רוח טובה, בתרומת הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון וארגון מהות החיים, יום מעשים טובים, יום שכולו עשייה חיובית בחברה הישראלית.

אלפי אנשים בכל הארץ, הן אזרחים פרטיים והן במקומות עבודה ומארגונים שונים, יקדישו יום אחד בשנה לפתוח את לבם, לעשות מעשה טוב, לתת למען החברה, להתנדב, להפגין את תעצומות הנפש הגלומות בהם, ולחלוק את הטוב שבהם ולהעניקו. מתוך ההבנה שבאחריות כל אחד מאיתנו לחלוק את הטוב שבנו, איש איש על פי יכולותו קטנה כגדולה. גיוס האנשים יהיה ע"י פניה ישירה למקומות עבודה וכן פרסום ויחסי ציבור של היום כולו, באמצעי התקשורת  ובאמצעים נוספים.

אנו פונים אליכם להיות שותפים, לעידוד רוח ההתנדבות והנתינה בחברה הישראלית, ולאתר מקומות התנדבות אפשריים במסגרת הפעילות הברוכה של ארגונכם. עמותת רוח טובה תדאג לגיוס האנשים, שיפעלו באותו יום בפעילות התנדבות בארגונכם. כמו כן, יום זה יכול להוות גם עבורכם מסד לקשר עתידי עם מי שיגיעו, להמשך התנדבותם במסגרת שלכם.

כדי להבטיח את הצלחת יום מעשים טובים תקיים רוח טובה בשיתוף המועצה הלאומית להתנדבות מספר הכשרות ברחבי הארץ במטרה לקדם את הפעילות ההתנדבותית בישראל. להלן פרטי ההכשרות :

הכשרה בנושא מיון וקליטת מתנדבים
יום שני, 12 במאי , ז' באייר
בין השעות 9:00-14:00
המועצה להתנדבות חיפה, רח' הפרחים 3, חיפה
ההכשרה תיערך ע"י ד"ר מייק נפתלי
להרשמה ללא תשלום: 04-8110418 או ב  mhitnadvut@barak.net.il
• על בסיס כל הקודם זוכה


כמו נודה לכם מאד אם תוכלו לפנות אלינו ולהציע מגוון אפשרויות התנדבות אצלכם, אם של קבוצות ממקומות עבודה מרוכזים (כמו שיפוץ מתקנים; סיוד; חידוש, הפעלה וכדומה) ואם בהתנדבות של פרטיים. מצורף טופס אותו אתם מתבקשים למלא ולשלוח בחזרה אלינו.

ביום זה נבקש רק את פתיחת הלב והזמן של כל אדם ואזרח במדינה למען זולתו. אנו מקווים שפעילות זו תהפוך ללחם חוקה של החברה הישראלית.

נודה לכם על ריכוז מידע זה בטופס המצורף והעברתו אלינו, בהקדם האפשרי, בדואר: עמותת רוח טובה שד' שאול המלך 23 תל אביב 64367 או  במייל: info@ruachtova.org.il.
פרטים נוספים ניתן לקבל בטלפון: 1-700-505-202.


תאריך 12/05/2008
מיקום מועצה להתנדבות חיפה, רח' הפרחים 3, חיפה
מארגן האירוע רוח טובה בשיתוף המועצה הלאומית להתנדבות בישראל
עבור לתוכן העמוד