חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
היכן נתנדב השבוע? 3-9.8.14
3/08/2014
היכן נתנדב השבוע? 3-9.8.14 (הגדל)

היכן נתנדב השבוע?

ל"שוק איתן" - אתר שיוקדש לעסקים מדרום הארץ שיציעו מרכולתם לתושבי המרכז והצפון, נחוצים מפתחי אתרים, אנשי פרסום ושיווק וחברים שיפיצו את הבשורה ברשתות החברתיות. לארגון נשי חירות בישראל דרושים מתנדבים שיעזרו בצביעת ושיפוץ קל של מעונות. היכנסו, זה עושה טוב

 

עמותת רוח טובה מחברת בין עמותות וארגונים המגייסים מתנדבים לאנשים המעוניינים להתנדב, בהתאם לאיזור מגורים שעות פנאי ותחומי עניין. צוות רוח טובה ליקט רשימת אפשרויות התנדבות חד-פעמית ברחבי הארץ במהלך השבועות הקרובים. אם ברצונכם בהתנדבות ארוכת טווח, מלאו טופס התנדבות באתר רוח טובה.

 

 

התנדבות בכל הארץ

 

 • "שוק איתן" הוא אתר המוקם בהתנדבות ויוקדש לעסקים מדרום הארץ, שיציעו את מרכולתם לתושבי המרכז והצפון. זקוקים למתנדבים שיסייעו במענה לטלפונים, ויספקו תמיכה טכנית לבעלי עסקים המתקשים לפתוח דף באתר. בנוסף נחוצים מפתחי אתרים, אנשי פרסום ושיווק שיסייעו בפרסום היוזמה וחברים שיפיצו את הבשורה ברשתות החברתיות. בתיאום עם פריה בטלפון: 054-3022991 או בדוא"ל: priya@zahav.net.il .

 

·         לעמותת "שומרה לסביבה טובה" שמטרתה לתרום לבניית חברה וסביבה טובה, ערכית ובריאה, דרושים מתנדבים שיסייעו בעבודות משרדיות מהבית. העבודה כוללת העברת נתונים למחשב, שדרוג חומר ההסברה, איסוף מחקרים, תרגום מאמרים מאנגלית וביצוע מטלות יומיומיות נוספות. בתיאום עם מרים בטלפון: 5536883 – 077 או בדוא"ל: miriam@shomera.org

 

 

 • לעמותת שר-אל הפעולת עבור מתנדבים המגיעים מחו"ל להתנדב בישראל, דרושים מתנדבים דוברי אנגלית או צרפתית להעברת הפעלה או הרצאה לקבוצות המתנדבים. ההתנדבות כוללת הגעה לבסיס צה"ל בו נמצאים המתנדבים ומתקיימת בימים ושעות גמישים שיקבעו מול הרכזת גאולה בטלפון: 3695693 – 052 או בדוא"ל: geulaben@bezeqint.net.

 

התנדבות באזור הצפון

 

 • ארגון נשי חירות בישראל מפעיל מעונות יום לילדי אמהות עובדות, ילדי רווחה, ילדי עולים וילדים לאמהות חד הוריות ברחבי הארץ. לשני מעונות במגדל העמק דרושים מתנדבים שיעזרו בצביעת ושיפוץ קל של המעונות ובעבודת גינון. בתיאום עם לאה בטלפון: 04-6545154

 

 • עמותת ויצו הוקמה במטרה לספק את צורכיהן של נשים וילדים בארץ ישראל. לסניף בנצרת עילית דרושים מתנדבים לעזרה בפרויקט ביגודית. ההתנדבות כוללת עזרה במכירת הבגדים במחיר סמלי, מיון וארגון של הבגדים, סידור המקום וכדומה. בתיאום עם אוקסנה בדוא"ל: akopelev@hotmail.com  .

 

 • מתנ"ס חדש עכו העתיקה מפעיל את ילדי השכונה בשעות אחר הצהריים באמצעות העברות פעילויות חברתיות שונות. למתנ"ס דרושים מתנדבים להעברת הפעלות לילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים בתחומים שונים. בתיאום עם אחמד בטלפון: 050-7580956.

 

התנדבות באיזור השרון

 • עמותת עיניים העוסקת בחקר בריאות העין ומניעת עיוורון בישראל ובהעלאת המודעות הציבורית לבריאות העיניים, זקוקה בסניף בהרצליה למתנדבים המתמחים בבניית אתרים, עבור בניית אתר אינטרנט בעברית. בתיאום עם רכזת ההתנדבות נדין בדוא"ל: nadine@eyes.org.il  .

 

 • עמותת "כפר סבא אוהבת חיות" פועלת לרווחת בעלי החיים הנטושים בעיר. לעמותה דרושים מתנדבים בני 18+, לטיול עם הכלבים, הוצאת הכלב מהכלבייה לטיול במתחם הכלביה/מחוץ לכלביה. בתיאום עם דינה בדוא"ל: raananadogs@gmail.com .

ל"כפר סבא אוהבת חיות" דרושים מתנדבים לטיול עם כלבים

 

 • לבית אבות בית אברהם בנתניה לקשישים ברמות תפקודיות שונות, דרושים מתנדבים להעברת פעילות לקשישים, בכל נושא שעולה על דעת המתנדב ובימים ושעות גמישים. בתיאום עם מירקה בטלפון: 8609101- 09 או בדוא"ל: mirkal.mirkal@gmail.com.

 

 

למציאת הצעות התנדבות נוספות דרך עמותת רוח טובה לחצו כאן.

 

התנדבות באיזור המרכז

 

 • מעון הפרדס מטפל בילדי הגיל הרך במסגרת פעילות המתנ"ס בקרית אונו. למעון דרושים מתנדבים עבור העברת סדנא או הפעלה לילדים בגיל הרך, הקראת סיפור, פעילות עם בעלי חיים, תאטרון, סדנת שוקולד וכל נושא אחר. בתיאום עם סימה בטלפון: 5344979 – 03 או בדוא"לmaon@kono-matnasim.co.il .

 

 • לבקול - ארגון הפועל פועל לקידום המודעות לנושא הירידה בשמיעה ולשיפור הנגישות לאנשים כבדי שמיעה בכל תחומי החיים- דרושים מתנדבים לצביעת המקום בתל אביב-יפו . ההתנדבות כוללת: סידור, ניקיון וצביעת המקום. ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', למשך יום אחד. בתיאום עם רותי בטלפון: 5257001 – 03 או בדוא"ל: ruti@cil.org.il .

 

 • עמותת "חינוך ישראלי" בת"א עוסקת בקידום רפורמה במערכת החינוך וזקוקה למתנדבים לעריכת סרטוני וידיאו קצרים של ידוענים ודמויות בכירות במשק במסגרת קמפיין ארצי, שמטרתו לשפר את תדמית המורים בישראל. ניתן לפנות למשרדים בטלפון: 03-5611182 או בדוא"ל לגליהmate@hinuch.org.il .

 

 

התנדבות באיזור ירושלים והדרום

 

 • לעמותת "תכלית" המסייעת למשפחות נזקקות, יתומים ולאלמנות בירושלים, דרושים מתנדבים לאריזת מזון, במסגרת ההתנדבות המתנדב יעזור לארוז את המזון בקרטונים ובמיון המזון. ההתנדבות בימים ב' ג ' ה' ו-ו' בשעות 9:00 עד 14:00 וביום רביעי- 9:00-21:00. בתיאום עם דסי בטלפון: 02-6516325 שלוחה 102 / 7677708 – 052 או בדוא"ל: tach-ha@zahav.net.il .

 

 • עמותת 'אנוש' בקריית גת פועלת לקידום בריאות הנפש של הפרט והמשפחה ולשיקום נפגעי הנפש בקהילה בתחומי החברה,

התעסוקה והדיור. דרושים מתנדבים שסייעו בארגון מסיבות ואירועים בבניית תכנית יחד עם הצוות. בתיאום עם יוסי בטלפון: 6884245 – 08 או בדוא"ל: yossim@barzi.health.gov.il .

 

 • מע"ש - מרכז עבודה שיקומי - מספק מסגרת תעסוקה לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. למע"ש דימונה דרושים אנשי שיווק ו/או תעשייה שיסייעו למתג ולשווק את מפעל השיקום, על מנת להרחיב את מגוון התעסוקה והלקוחות באמצעות מתן יעוץ והכוונה בנושא השיווק של המרכז ועזרה לקדם אותו הלאה. ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה' בין השעות 08:00-15:00. בתיאום עם שמעון בטלפון: 6208013 – 08 או בדוא"ל: shimoniluz@gmail.com

 

רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית? לחצו כאן וצוות רוח טובה ימצא את הפעילות המתאימה עבורכם.

 

עמותה או יוזמה פרטית הפועלת לטובת הכלל וזקוקה לסיוע של מתנדבים באופן חד פעמי, המעוניינים לפרסם את צרכיכם במדור פנו לדוא"ל: mastual@ruachtova.org.il  .

 

סייעו בהכנת הכתבה שני ג'יבלי וצוות רוח טובה

  באדיבות  ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4552598,00.html

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד