חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היכן נתנדב השבוע? 17-23.7.16

17/07/2016
היכן נתנדב השבוע? 17-23.7.16 (הגדל)

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים בעלי רכב לאיסוף עודפי מזון באזורים שונים ברחבי הארץ. דרושים מתנדבים להעברת חוגים או הפעלות לניצולי שואה. דרושים מתנדבים לחונכות אישית לקשישים חולי אלצהיימר ודמנציה. דרושים מתנדבים לסיוע בעבודה משרדית. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים. רוח טובה מחזיקה במאגר ההתנדבויות הגדול במדינה, המציע יותר מ 11,000- הזדמנויות להתנדב ומייצרת לאורך כל השנה אלפי חיבורים בין מתנדבים מכל הארץ ומחו"ל לבין גופים הזקוקים להם.

התנדבות בכל הארץ:

מי? עמותת "לקט ישראל" המצילה עודפי מזון ראויים למאכל ומעבירה אותם לנתמכים

איפה? אזור השרון, גוש דן, ראשון לציון ורחובות

מה מחפשים? מתנדבים בעלי רכב פרטי לאיסוף מזון.

מתי? בשעות הערב, החל משעה 19:00. ההתנדבות כוללת איסוף מזון מנקודת איסוף קבועות מראש והעברתו לעמותות התומכות בנזקקים באזורי הפעילות. ימי הפעילות גמישים, בתיאום מראש.

למי לפנות? למירית: בטלפון 09-790-9223 או במייל: volunteer@leket.org .

מי? תכנית "משלי" המופעלת ע"י ג'וינט ישראל - אשלים לצעירים במצבי סיכון אשר סיימו שירות צבאי של שנה לפחות ומעוניינים להשלים תעודת גמר שתאפשר להם להשתלב טוב יותר בעולם התעסוקה וההשכלה בישראל

איפה? חיפה, תל אביב ובאר שבע

מה מחפשים? מתנדבים לביצוע ראיונות טלפוניים עם צעירים המעומדים להצטרף לתכנית. ההתנדבות כוללת: קיום שיחות טלפון עם מועמדים צעירים פוטנציאליים, תשאול המועמדים עפ"י תסריט שיחה וסיוע לצוות התכנית בהחלטה מי מתאים עפ"י קריטריונים הנלמדים מראש בהכשרה.

מתי? בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00, למשך משמרת של 4 שעות מינימום, אחת או פעמיים בשבוע. ישנה הכשרה של עו"סית המלווה את התכנית שתתקיים בחיפה, תל אביב או באר שבע. לאחר סיום ההכשרה יש צורך בהתחייבות לחודש.

למי לפנות? למוקד רוח טובה בטלפון *9093

מי? מרכז רקמן לקידום מעמד האישה - מרכז משפטי חברתי הפועל במסגרת אקדמית ועוסק בקידום צדק מגדרי בתחום דיני המשפחה בישראל.

איפה? אזור השרון, גוש דן, פתח תקווה, תל אביב וירושלים

מה מחפשים? מתנדבות לליווי, חניכה ומתן תמיכה רגשית לנשים הפונות למרכז ונמצאות בתהליך פרידה מזוגיות. ההתנדבות כוללת: מפגש אישי בין המתנדב לאישה אחת לשבוע, מתן אוזן קשבת ומתן תמיכה רגשית לאישה בתהליך שהיא חווה, תוך כדי העצמה ויצירת קשר אישי המבוסס על אמון.

מתי? לפני ההתנדבות מתקיים קורס הכשרה באוניברסיטת בר אילן ברמת גן. ההשתתפות בקורס היא חובה. ההתנדבות תתקיים בימים ובשעות גמישים בתיאום בין המתנדבים לפונה למרכז וכוללת פגישה אחת לשבוע, בעיר המגורים של המתנדב. בהתחייבות לחצי שנה מינימום.

למי לפנות? לגילית במיילgilit.inbar-kimchi@biu.ac.il.

התנדבות באזור הצפון:

מי? עמותת "מבראשית" המפעילה גרעין מתנדבים הפועל למען הקהילה

איפה? כרמיאל

מה מחפשים? מתנדבים יחידים וקבוצות בגילאי 16+ לאריזות מזון למען נזקקים. ההתנדבות כוללת: הגעה למקום האריזה שיקבע מראש ואריזת חבילות מזון לנזקקים.

מתי? בימי רביעי משעות הבוקר ועד 13:00. אין התחייבות לפרויקט.

למי לפנות? ליצחק במייל: laxizak@gmail.com

מי? עמותת "עמך" הפועלת למען מתן תמיכה נפשית וחברתית לניצולי שואה

איפה? קרית מוצקין

מה מחפשים? מתנדבים להעברת חוגים או הפעלות לניצולי שואה במועדון החברתי. ההתנדבות כוללת הגעה למועדון והעברת חוג או הפעלה בנושא כגון: אומנות, היסטוריה, אנגלית, תנועה.

מתי? בימים ושעות משתנים, בתיאום מול המקום. גם באופן חד פעמי.

למי לפנות? לאיילת במייל: amchamitnadvim@gmail.com .

התנדבות באזור השרון:

מי? בית הספר "אור תורה"

איפה? קדימה צורן

מה מחפשים? מתנדבים יחידים או קבוצות לסיוע בעבודה חקלאית בגינה האקולוגית או בחממה של בית הספר. ההתנדבות כוללת: עבודה פיזית וחקלאית בגינה האקולוגית או בחממה. ניתן לעבוד במהלך חופשת הקיץ ללא התלמידים או במהלך שנת הלימודים עם תלמידים – על פי בחירת המתנדבים וצרכי המקום.

מתי?  במהלך חופשת הקיץ בימי שני בשעות 17:00-19:00, ובתקופת הלימודים בימים א'-ה' בשעות הבוקר - בתיאום מראש מול הרכזת. אין התחייבות לפרויקט.

למי לפנות? להדס במייל: hadasarta@gmail.com

מי? עמותת "פרי למען גמלאי הרצליה" המאפשרת מערך סיוע והסעות לאזרחים הוותיקים

איפה? הרצליה

מה מחפשים? מתנדבים מגילאי 16+ שיוכלו ללות את נהג ההסעות של הקשישים. ההתנדבות כוללת: הגעה לרכב ההסעות של העמותה וליווי הנהג והנוסעים תוך כדי הנסיעה, סיוע לקשישים בעלייה להסעה וסיוע לקשישים בהגעה למקום חפצם.

מתי? בימים א'-ה' בין השעות 8:00-14:30. ניתצן להגיע לשעתיים או יותר. אין התחייבות לפרויקט.

למי לפנות? ליוסי במייל: aviarajuan@gmail.com

התנדבות באזור המרכז:

מי? היחידה להתנדבות בעיריית קרית אונו, המפעילה את פרויקט "קשרים וכישורים" יחד עם ארגון עמדא (עמותה למען חולי דמנציה ואלצהיימר)

מה מחפשים? מתנדבים בוגרים בגילאי 25+ לחונכות אישית לקשישים חולי אלצהיימר / דמנציה. ההתנדבות כוללת: הגעה אחת לשבוע לבית הקשיש, יצירת קשר אישי עמו וגירוי המחשבה של הקשיש באמצעות קריאה, משחק זיכרון ומשחקי מילים, כאשר המטרה היא למנוע את הדרדרות המחלה אצל הקשישים.

מתי? בימים א'-ו' בשעות גמישות, בתיאום מול הקשיש (עדיפות לבקרים עד שעות הערב המוקדמות). בהתחייבות של שנה לפרויקט. ההתנדבות מלווה בהכשרה בתחילת ה התנדבות ובליווי של צוות התוכנית לאורך כל השנה.

למי לפנות? לרחל במייל: mitono44@gmail.com .

מי? עמותת "אלומה" מפעילה את תכנית "ניצוץ לעתיד בטוח", המסייעת לבני נוער על קצה הרצף הסיכוני באמצעות עבודה פרטנית מותאמת אישית במהלך השירות הצבאי ולקראת השחרור.

איפה? בת יםה

מה מחפשים? מתנדבים בגילאי 28 ומעלה, לצורך ליווי צעירים במהלך שירותם. המתנדבים צריכים להיות בוגרי שירות צבאי, מחויבים להתנדבות משמעותית.

מתי? ההתנדבות כוללת יצירת קשר עם הצעירים וקיום שיחות טלפון ומפגשים עם הצעירים אחת לשבוע- שבועיים. בהתחייבות לשנה. לצורך ההתנדבות נדרשת תעודת יושר מהמשטרה. הכשרה וליווי שוטפים יינתנו למתנדבים לאורך כל ההתנדבות.

למי לפנות? לאלה במייל: elari@aluma.org.il .

מי? ארגון "יד אברהם הכל לכלה", המסייע לכלות שידן אינה משגת בהשאלת שמלות כלה לקראת חתונתן

איפה? פתח תקווה

מה מחפשים? לעמותה דרושות מתנדבות בגילאי 18+ לסיוע בארגון ובקבלת כלות לסלון כלות חברתי שמפעילה העמותה. ההתנדבות כוללת: הענקת ליווי ותמיכה לכלה - עזרה במציאת שמלה ופריטים נלווים, רישום פריטים שהושאלו, עדכון רכזת המתנדבים ושמירה על הסדר והניקיון של המקום.

מתי? בימים ובשעות גמישים מאוד בהתאם לפגישות עם הכלות - יכול להיות בשעות הבוקר, הצהריים והערב, למשך כ- 3 שעות שבועיות. יש התחייבות למספר חודשים עד חצי שנה.

למי לפנות? לנופר: nofar2201@gmail.com

למציאת התנדבות בהתאמה אישית דרך רוח טובה לחצו כאן

התנדבות באזור ירושלים והסביבה:

מי? מוקד קליטה ליוצאי אתיופיה המסייע לעולים להתאקלם בארץ ע"י מגוון שירותים, תוך שימת דגש על תרבותם ושפתם.

איפה? ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות לימודית ומקצועית לעולים החווים קושי בהתמודדות עם האתגר הלימודי בעקבות שפה ולקויות שונות. ההתנדבות כוללת סיוע בהגשת עבודות, בהכנה למבחנים/בגרויות, בלימודי תעודה ובתגבור במקצועות שונים, כמו: אנגלית, מתמטיקה, עברית, סוציולוגיה, ביולוגיה, חשמלאות, רפואת שיניים, סיעוד ועוד.

מתי? ההתנדבות גמישה ומתקיימת אחת לשבוע בימים א'-ה', בין השעות 8:00-20:00, למשך כשעה. ההתחייבות לפרויקט היא בהתאם ליכולת המתנדב.

למי לפנות? לאיוב במיילGSAYOV@jerusalem.muni.il

מי? האגודה לבריאות הציבור מפעילה את פרויקט "הפוך"- עגלות קפה, הממוקמות במוסדות שונים ונותנות שירות לקהל לקוחות רחב. בפרויקט עובדים אנשים הסובלים מבעיות נפשיות, בעלי רמה תפקודית גבוהה

איפה? ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים מגיל 20 ומעלה לתפקיד אחראי/ת משמרת. ההתנדבות כוללת ניהול צוות, פיקוח על ביצוע הזמנות של לקוחות ומתן מענה בשטח לשאלות או בעיות.

מתי? ההתנדבות גמישה ומתקיימת בימי חמישי למשך 4 שעות, בין השעות 8:00-21:00, כששעות השיא הן 8:00-12:00 / 16:00-20:00. בהתחייבות לחודשיים.

למי לפנות? יעל במייל: hafuch@agit.co.il .

התנדבות באזור הדרום:

מי? אגודת "עזרה למרפא" המקלה על סבלם של החולים ובני משפחותיהם הסועדים אותם.

איפה? יד בנימין

מה מחפשים? דרושים מתנדבים עבור עבודה משרדית במרכז האגודה. ההתנדבות כוללת: הגעה למרכז, מענה לטלפונים, קבלת קהל, הזנת נתונים למחשב, תיוקים, הדפסות ועוד.

מתי? פעם עד פעמיים בשבוע, בימים א'-ה' בשעות 10:00-12:00 או 16:00-18:00. ההתחייבות לפרויקט היא לחצי שנה.

למי לפנות? לתקווה בטלפון: 3948480 – 052

מי? בית אבות אשדוד

מה מחפשים? מתנדבים שיוכלו להעביר הפעלה לקשישי בית האבות בגוון תחומים, כמו הפעלות לפני חגים, לפני שבתות או מועדים אחרים.

מתי? אחת לשבוע בין השעות 9:00-12:00 או 16:00-18:30, בימים א'-ו'. ההתנדבות יכולה להתקיים באופן חד פעמי.

למי לפנות? לגילה במייל: niva_s@barak.net.il .

  • רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית? לחצו כאן  וצוות רוח טובה ימצא את הפעילות המתאימה עבורכם.
  • עמותה או יוזמה פרטית הפועלת לטובת הכלל וזקוקה לסיוע של מתנדבים באופן חד פעמי, המעוניינים לפרסם את צרכיכם במדור פנו לדוא"לmeital@ruachtova.org.il  .
  • סייעו בהכנת הכתבה להב פסח וצוות רוח טובה.
הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד