חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היכן נתנדב השבוע? 7-13.8.16

7/08/2016
היכן נתנדב השבוע? 7-13.8.16 (הגדל)
היכן נתנדב השבוע?
הזדמנות אחרונה להתנדבויות קיץ! דרושים יחידים או קבוצות שמעוניינים להתנדב במחנות קיץ ובקייטנות ברחבי הארץ במהלך חודש אוגוסט. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים. רוח טובה מחזיקה במאגר ההתנדבויות הגדול במדינה, המציע יותר מ 11,000- הזדמנויות להתנדב ומייצרת לאורך כל השנה אלפי חיבורים בין מתנדבים מכל הארץ ומחו"ל לבין גופים הזקוקים להם.

 

 

התנדבות באזור הצפון:

מי? מעון הוד - בית חם המיועד לאוכלוסייה המתפקדת בכל רמות המוגבלות השכלית ובכל קשת הגילאים

איפה? חיפה

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית לדיירים במקום. ההתנדבות כוללת הגעה למקום, יצירת קשר עם אחד הדיירים, ניהול שיחות עמו, משחק במשחקים שונים, יציאה לטיולים ומתן אוזן קשבת, תוך כדי יצירת קשר אישי.

מתי? ההתנדבות מתקיימת פעם בשבוע, בימים א'-ש' בשעות 9:00-12:00 או 15:00-18:00, למשך שעתיים לפחות. נדרשת התחייבות של שנה.

למי לפנות? לאפרת במייל: Efrat@m-hod.co.il

 

מי? עמותת "שילה" - אגודה לפיתוח שירותים לזקן בחיפה

איפה? חיפה והקריות

מה מחפשים? מתנדבים בעלי תקשורת בינאישית טובה, בעלי תחביבים ו/או תחומי ענין שונים וייחודיים, הניחנים בסבלנות ונכונות להשקיע, למען ביקורי בית לקשישים. ההתנדבות כוללת הגעה לבית הקשיש, אירוח חברה, ניהול שיחות ויצירת קשר.

מתי? המפגשים יתקיימו בביתו של הוותיק, אחת לשבוע. משך כל מפגש כשעה וחצי, למשך תקופה של שנה לפחות. המתנדבים יקבלו ליווי צמוד לקראת הכניסה לתפקיד והדרכה שוטפת לכל אורך תקופת פעילותם.

למי לפנות? לרעות במייל: reut@shilo.co.il

 

התנדבות באזור השרון:

מי? ארגון "אקים" הפועל לשיפור חייהם של אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית ושילובם בקהילה

איפה? נתניה

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות וליווי ילדים ונוער בגילאים 4-30 הסובלים מפיגור שכלי, במסגרת קייטנת קיץ. במסגרת ההתנדבות, המתנדבים יחנכו וילוו את הילדים במקום בפעילויות של הקייטנה - טיולים, בריכות, יציאה ללונה פארק וכן הלאה.

מתי? ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', בין השעות 7:30-14:30, אחת לשבוע לפחות. בהתחייבות עד לסוף הקייטנה.

למי לפנות? לאורנה במייל: Orna_05@walla.com

 

מי? עמותת "נוער מוסיקלי בישראל"

איפה? הרצליה

מה מחפשים? עמותת נוער מוסיקלי מפעילה מגוון פרויקטים בתחומי המוסיקה. לעמותה דרושים מתנדבים מקצועיים מתחום האמנות והספורט להעברת הפעלות וסדנאות לילדים ובני נוער (בגילאי 11-17) במהלך מחנה קיץ שהעמותה מפעילה. ההתנדבות כוללת הגעה למחנה והעברת סדנאות בתחומים כגון אמנות פלסטית, תיאטרון, קולנוע, ציור ורישום, וכן גם מתחומי הספורט כגון פילאטיס, יוגה, יוגה צחוק וכן הלאה.

מתי? בימים א'-ה' עד תאריך 22.08.16, בין השעות 15:30-18:00, למשך שעה לפחות. אין התחייבות לפרוייקט.

למי לפנות? לאביטל במייל: aviyouth@gmail.com

  

התנדבות באזור המרכז:

מי? ארגון "אקים" הפועל לשיפור חייהם של אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית ושילובם בקהילה

איפה? תל אביב

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות וליווי לילדים עם מוגבלות שכלית בקייטנת הקיץ שהעמותה מפעילה. מדובר בילדים שסובלים ממוגבלות שכלית, בגילאי 9-20. ההתנדבות כוללת: הגעה לקייטנה, ליווי הילדים בפעילויות השונות, מתן סיוע למדריכים, ליווי הילדים לבריכה וכן הלאה. ניתן להעביר גם סדנאות אך יש יותר צורך בליווי לילדים.

מתי? ההתנדבות מתקיימת באזור צפון תל אביב, בין התאריכים 16-22 לאוגוסט, בימים א'-ה' בין השעות 8:00-15:00. ניתן להגיע למשך חלק מהימים / השעות. יש התחייבות למשך יום פעילות אחד לפחות.

למי לפנות? לקרן במייל: kerendror81@gmail.com

 


 

מי? ארגון "אקים" הפועל לשיפור חייהם של אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית ושילובם בקהילה

איפה? חולון

מה מחפשים? מתנדבים בגילאי 15 ומעלה לחונכות וליווי ילדים עם מוגבלות שכלית בקייטנת הקיץ שהארגון מפעיל. מדובר בילדים ונערים שסובלים ממוגבלות שכלית, בגילאי 6-18. ההתנדבות כוללת: הגעה למקום וליווי הילדים בפעילויות השונות, שהייה במקום ומתן סיוע למדריכים, ליווי הילדים לבריכה וכן הלאה. ניתן להעביר גם סדנאות אך יש יותר צורך בליווי לילדים.

מתי? ההתנדבות תתקיים בהיכל הספורט בקרית שרת, חולון, בין התאריכים 16-23 לאוגוסט, בימים א'-ה' בין השעות 8:00-14:00. ניתן להגיע גם למשך חלק מהימים והשעות. המתנדבים צריכים להגיע ליום הכשרה שיתקיים ב -12 לאוגוסט, למשך שעתיים.

למי לפנות? לקרן במייל: kerendror81@gmail.com

 

מי? ארגון "אקים" הפועל לשיפור חייהם של אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית ושילובם בקהילה

איפה? רמת גן

מה מחפשים? מתנדבים לליווי בקייטנת קיץ לילדים ובוגרים עם פיגור שכלי. ההתנדבות כוללת סיוע לצוות המדריכים, יצירת קשר אישי עם חניכי הקייטנה, הפעלתם וכדומה.

מתי? בין התאריכים 16/8/16-26/8/16 בין השעות 8:00-13:00. יש להגיע למשך יום שלם ופעם אחת בלבד, אין התחייבות.

למי לפנות? לשפרה במייל: akimrg@netvision.net.il

 

מי? עמותת "איל"ן" - איגוד ישראלי לילדים נפגעים - מטפל באלפי ילדים ובוגרים בעלי מוגבלויות פיזיות הסובלים מנכויות פיזיות, מוטוריות וממחלות שריר ועצב שונות.

איפה? ראשון לציון

מה מחפשים? מתנדבים בגילאי 19-35 לסיוע במחנה קיץ לבוגרים נכים (בגילאי 21-35),

מתי? בתאריכים 14.08.16-20.08.16. ההתנדבות כוללת הגעה למחנה, השתתפות בתוכנית הפעילות העשירה שתתקיים במקום (ים, בריכה, ספורט אתגרי, יצאה למסיבות והופעות), ומתן עזרה פיזית וחברתית לנכים במחנה. ניתן להגיע למחנה לחלק מהימים או לשבוע כולו. ההתנדבות כוללת לינה ואוכל במקום, ורלוונטית למתנדבים מכל הארץ.

למי לפנות? לענת במייל: anats@ilan-israel.co.il

 

 

למציאת התנדבות בהתאמה אישית דרך רוח טובה לחצו כאן  .

 

התנדבות באזור ירושלים:

מי? בית אבות "בית באייר" המיועד לקשישים וניצולי שואה תשושי נפש וסיעודיים

איפה? ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים מגיל 14 ומעלה למתן סיוע בשיפוץ למען קשישים וניצולי שואה. ההתנדבות כוללת שיוף וצביעת קירות, הורדת לוחות והרכבתם מחדש, סיוע בעבודות גבס וכדומה. צבעים/ טייחים/ נגרים/ אינסטלטורים יוכלו לסייע מאוד.

מתי? בימים ראשון ושלישי, בין השעות 8:00-18:00. ניתן להתנדב בפרויקט באופן חד פעמי.

למי לפנות? לליאורה במייל: stavrotem@walla.co.il

 


 

 

מי? בית ספר "יד המורה" - בית ספר לילדים אוטיסטים בתפקוד נמוך בגילאי 7-12

איפה? ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים מגיל 15 ומעלה לסיוע לצוות בקייטנה המתקיימת במקום בחודשי הקיץ. ההתנדבות כוללת ישיבה פרטנית עם ילד/ה, השתתפות בפעילויות השוטפות וסיוע כללי במידת הצורך.

מתי? אחת לשבוע או יותר בימים א'-ה', בין השעות 8:00-17:00 וביום שישי, בין השעות 8:00-13:00. ההתחייבות לפרויקט היא עד לסוף הקייטנה בתאריך 21/8.

למי לפנות? לאילנה במייל: ilanahaim@hotmail.com

 

התנדבות באזור הדרום:

מי? מועצה אזורית בני שמעון

איפה? גבעות בר

מה מחפשים? מתנדבים להעברת הפעלה לילדים ונוער, במהלך חופשת הקיץ וגם במהלך שנת הלימודים. ההתנדבות כוללת: הגעה למועדונית, העברת הפעלה בתחומים שונים כמו, מוזיקה, אומנות, ציור, קרמיקה וכו'.

מתי? אחת לשבוע בימים א'-ה' בין השעות 17:00-20:00, לשעתיים. ניתן להגיע באופן חד פעמי.

למי לפנות? לנילי במייל: nillysigel@gmail.com

 


 

מי? ארגון "אלו"ט" - עמותת הורים מרכזית, המובילה בטיפול באדם עם אוטיזם לאורך מעגל חייו על כל צרכיו וצורכי משפחתו.

איפה? מתנ"ס שער הנגב

מה מחפשים? לקייטנת קיץ שמפעילה העמותה דרושים מתנדבים (גילאי 16+) לחונכות וליווי ילד עם צרכים מיוחדים במשך הקייטנה. ההתנדבות כוללת: ליווי של הילד על הספקטרום האוטיסטי, יצירת קשר איתו, דאגה שיש לו את כל מה שהוא צריך ושהוא מסתדר בקייטנה.

מתי? בין התאריכים: 16-19/8 (גילאי יסודי) 21-24/8/16 (גילאי תיכון). ההתנדבות מתקיימת בין השעות 8:00-15:00. מתנדב שמגיע מתחייב להישאר לשארית היום. ההתנדבות כרוכה בתיאום מראש מול רכזת ההתנדבות. ללא התחייבות.

למי לפנות? למעיין במייל: kmaayane@gmail.com

 

  • רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית?
הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד