אות ההתנדבות של ארגון הוענק לאינטל ישראל
הגדל

בטקס מרגש ומרשים חולקו אותות המופת ואותות ההתנדבות של ארגון ליונס ישראל.אנשי המופת של שנת 2006 הם השופט משאל חשין, המוזיקאית והמלחינה נורית הירש, ורופא הילדים פרופ' צבי שפירר. השנה החליט ארגון ליונס להעניק אות הוקרה מיוחד לחברה עיסקית על פעילותה בהתנדבות למען החברה. הועדה הציבורית בראשותו של השופט שלי טימן, בחרה להעניק את הפרס לחברת אינטל ואלה נימוקיה:

"על פעילותה לצימצום הפער הדיגיטלי, להגברת המודעות לאיכות הסביבה, לתמיכה ברווחת הקהילה, וביוזמות נוספות העונות לצרכי החברה בישראל". מקסין פסברג, סגנית נשיא ומנהלת FAB28, ייצגה בטקס את 6,000 עובדי אינטל וקיבלה בשמם את הפרס."השופט חשין נטל חלק בכתיבה של כ-5,000 פסקי דין והחלטות, בהם הפגין עצמאות מחשבתית ואומץ לב, מקוריות וייחודיות. האמונה בצדקת הדרך וצדקת התוצאה המשפטית הם שהאירו את דרכו. נהג להחיות את פסקי הדין שכתב על ידי 'הוספת נשמה יתרה', חיות ורעננות. "המוזיקאית והמלחינה נורית הירש היא יוצרת פוריה ובמהלך השנים הלחינה למעלה מאלף שירים. ייצגה את ישראל בפסטיבלים רבים בארץ ובעולם. מאות הלחנים שחיברה הפכו לנכסי צאן ברזל של הזמר העיברי, ובינהם "עושה שלום במרומיו", "בשנה הבאה" ועוד.

"רופא הילדים, פרופ' צבי שפירר משמש כיועץ בכיר וכמנהל חינוך רפואי בבית החולים לילדים ע"ש 'אדמונד ולילי ספרא' במרכז הרפואי 'שיבא'. תרם רבות למערכת הבריאות בישראל והעמיד דורות רבים של רופאים, תוך שמירה על כבודו ובריאותו של החולה" בנוסף לאלו נבחרו אנשי מעשה אשר תרמו בצורות שונות לחברה ולקהילה דוגמת: יסרא מחמד סרסור מהעיר נצרת, על פעילותה  למען הנזקקים ובהשאלת כלי עזר רפואיים.

אלי בן זיקרי, מעצב שיער הנאבק במחלת הסרטן, המתנדב במחלקה האונקולוגית בבילינסון, שם הקים מספרה המשרתת את החולים ומכינה אותם לקראת השינויים הצפויים להם עם נשירת שערם.

הנערה לי שפיגל בת ה-17, המתנדבת במסגרת פעילות נוער ומהווה דוגמא סוחפת לחבריה, ועוד ועוד. הטקס נחתם בקטע מוזיקלי מרגש, בו לקחו חלק יהורם גאון, נחום הימן ונורית הירש, מזוכי אותות המופת לשנת 2006. ארגון ליונס הינו ארגון התנדבות בינלאומי הגדול בעולם. חברים בו כ-1,500,000 איש ב- 185 מדינות. מועדוני הליונס בישראל הפרוסים מבית ג'אן שבצפון ועד באר שבע וערד שבדרום, מיישמים בהתאם לצרכי הקהילה בה הם פועלים, את מטרות הארגון, בשיפור חיי הקהילה.

עבור לתוכן העמוד