קליטת וניהול מתנדבים לקראת יום המעשים הטובים
הגדל

‏בשמונה בחודש מאי 2007 תקיים עמותת רוח טובה, בתרומת הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון וארגון מהות החיים, יום מעשים טובים, יום שכולו עשייה חיובית בחברה הישראלית.

אלפי אנשים בכל הארץ, הן אזרחים פרטיים והן ממקומות עבודה ומארגונים, יקדישו יום אחד בשנה לפתוח את לבם, לעשות מעשה טוב, לתת למען החברה. להתנדב, להפגין את תעצומות הנפש הגלומות בהם, ולחלוק את הטוב שבהם ולהעניקו. מתוך ההבנה שבאחריות כל אחד מאיתנו לחלוק את הטוב שבנו, איש איש על פי יכולותיו קטנה כגדולה. גיוס האנשים יהיה ע"י פניה ישירה למקומות עבודה וכן פרסום ויחסי ציבור של היום כולו, באמצעי התקשורתובאמצעים נוספים.

 על מנת לעזור להצלחת יום מעשים טובים, לעידוד רוח ההתנדבות והנתינה בחברה הישראלית, על מנת לאתר מקומות התנדבות אפשריים במסגרת הפעילות הברוכה של ארגונכם. עמותת רוח טובה תדאג מחד לגיוס האנשים, שיפעלו באותו יום בפעילות התנדבות בארגונכם, ומאידך יום זה יכול להוות גם עבורכם מסד לקשר עתידי עם מי שיגיעו, להמשך התנדבותם במסגרת שלכם.

כדי להבטיח את הצלחת יום מעשים טובים תקיים המועצה הלאומית להתנדבות מספר הכשרות ברחבי הארץ במטרה לקדם את הפעילות ההתנדבותית בישראל. ההכשרות יערכו:

 לפרטים נוספים על יום המעשים הטובים:  עמותת רוח טובה שד' שאול המלך 23 תל אביב 64367 כתובת אלקטרונית: info@ruachtova.org.il טלפון: 1-700-505-202.

יחד נפיח רוח טובה בחברה הישראלית. רוח של אחדות מתוך התנדבות ונתינה.

עבור לתוכן העמוד