נפתח מחזור ב' של קורס ההסמכה למנהלי התנדבות
הגדל

קורס ההסמכה למנהלי התנדבות בדגש על נוער וצעירים – YVM מתקיים בכיתת הלימוד של עמותת נדב, המרכז הישראלי להכשרה וניהול התנדבות נוער וצעירים, זו הפעם השנייה. במסגרת הקורס נלמדים מגוון של נושאים, עולמות ידע ומיומנויות ניהול, כולם מעולם ניהול ההתנדבות.

 

קבוצת הלימוד אינטימית ומורכבת מ-12 משתלמים בלבד, כולם רכזי ומנהלי התנדבות בארגונים חברתיים שונים. בשלב הראיונות לקורס הביעו המשתתפים רצון ללמוד ולשפר את ניהול המתנדבים בארגוני הבית שלהם, ומוטיבציה רבה להשפיע על הארגון ממנו הם מגיעים. בנוסף, המשתתפים הביעו תקווה שבמסגרת הקורס יתנסו בכלים ניהוליים בהם יוכלו להשתמש בהמשך הקריירה האישית שלהם בעולם החברתי.

 

הקורס להסמכת מנהלי התנדבות סובב סביב שלושה צירים: הציר הראשון – מיומנויות ניהול ההתנדבות. במסגרת זו לומדים המשתתפים את כל תורת ניהול ההתנדבות בארגון, המועברת לקבוצה בצורה סדנאית וחווייתית. הציר השני – למידת עמיתים. במסגרת זו חברי הקבוצה לומדים אחד מהשני על דרכי התמודדות עם סוגיות ניהוליות מתקדמות. ציר הלמידה השלישי הוא הפרקטיקום והליווי האישי – במסגרת זו המשתתפים מיישמים את שלמדו בארגון ממנו הגיעו, בליווי אנשי מקצוע מטעם נדב (המלווים הם יועצים ארגוניים, מאמנים אישיים ומנחים מנוסים). 

 

למידע על קורסים והכשרות בניהול התנדבות, ולפרטים נוספים: info@nadav.org.il

 

עבור לתוכן העמוד