אתר האינטרנט "בגרות"
הגדל

מנכ"ל כנס שדרות עו"ד עידו אוחיון העלה לאוויר בימים אלו את אתר האינטרנט "בגרות" . עו"ד אוחיון אומר: כמנכ"ל כנס שדרות וכאזרח במדינת ישראל, חשתי כי בימים אלו אין להסתפק בדיבורים בלבד ועל כל אחד לתרום את תרומתו האישית לשיפור המצב החברתי ומצב הרוח הלאומי. איש כפי כוחו, יכולתו והידע אותו הוא צבר בחייו. לפיכך, החלטתי להעלות לאוויר, מוקדם מהמתוכנן, את אתר האינטרנט "בגרות" (www.bagrut.co.il)  מתוך מטרה לסייע לכל אותן משפחות ותלמידים הנאבקים על מנת ללמוד ולהצליח בבחינות הבגרות לנוכח השביתה הארוכה והמצב הביטחוני (רלוונטי בייחוד לתלמידי שדרות והדרום)".

כרגע מדובר בגרסת ניסיון בלבד אשר וודאי תעבור עוד שדרוגים ומתיחות פנים, אך גם כעת היא בשלה ומוכנה לשימוש עבור תלמידים וגם עבור הוריהם.

את האתר "בגרות"  בנה עו"ד אוחיון  מתוך מודעות חברתית גבוהה ומתוך אמונה כי לכל אחד הזכות והיכולת להשיג תעודת בגרות ללא קשר למקום מגוריו או ליכולת הכלכלית של הוריו. המשימה הזו אינה קשה ולבטח אינה אמורה להיות יקרה! לפיכך האתר מעניק ללא תשלום, לכל המעוניין ובעיקר לתלמידי תיכון ולבוגרי צבא, כלים רבים כדי  ללמוד ולהצליח בבחינות הבגרות .

אתר "בגרות" מציע לתלמידים סיכומים ממוקדים של חומר הלימוד, וכן מידע על זכויות התלמידים, אינפורמציה על הגיוס לצה"ל ותנאי הקבלה והשירות ביחידות שונות, וגם מחשבון לחישוב הממוצע האקדמי, ולבסוף אף אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות בנושאים שונים, ועוד.

להורים מציע האתר מידע רב ומגוון החל באינפורמציה על תשלומי ההורים וכלה בדו"ח מפורט על מצבה של מערכת החינוך. עוד תוכלו למצוא כאן בקרוב: מידע נוסף וחדש, ייעוץ משפטי בשאלות הנוגעות לחינוך ומשפט, פורומים בנושאים ושונים ועוד

למעבר לאתר לחצו כאן

עבור לתוכן העמוד